Başbakan'dan Atav Ve Kırca'ya Kroşeler!

Başbakan'dan Atav Ve Kırca'ya Kroşeler!
Show TV'de yayınlanan Siyaset Meydanı programına konuk olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sunuculara giydirdi!

Siyaset meydanına konuk olan Başbakana program sunucuları Ali Kırca ve Tuba Atav gündeme dair birçok soru yöneltirler. Fakat bir soru üzerine Erdoğan Atav'ı fena halde bozdu.

Siyaset meydanına konuk olan Başbakan Tuba Atav Başbakan'a yönelik “ Çok soru aldık size yöneltmemizi istediler. Sözleşmeli er yasası çıktı ama henüz uygulamaya geçmedi. Mesela CHP'nin seçim vaatleri arasında askerliği kademeli olarak 6 aya indirme gibi bir vaadi var. Bedelli askerlik bekleyenler var. Bu askerlik konusunda hakikaten yüz binlerce, milyonlarca genç tekrar size sormamızı istediler.” Sözleri üzerine araya giren Erdoğan:

“ Hangi sitede biriktiriyorsunuz böyle milyonlarca genci ya. Yüz binlerce genci Tuba Hanım yani milyonlarca genci nerde biriktiriyorsunuz böyle…” diyerek Atav'ı fena halde bozdu.

Başbakan'ın Tuba Atav'ı Fırçalama Görüntüsünü İzlemek İçin Tıklayınız! 


Geçtiğimiz yıl yine Başbakan Erdoğan'ın konuk olduğu 'Siyaset Meydanı' programında, Ali Kırca'nın sorusuna 'Böyle soru mu olur?' diyerek cevap veren Erdoğan, Ali Kırca'yı da fena bozmuştu...

İşte Başbakan Erdoğan'dan Ali Kırca'ya fırça gibi yanıtın ayrıntıları...

SORULUR MU BÖYLE BİR SORU?"

Ali Kırca: Üç genel kurmay başkanı ile görev yaptınız bu güne kadar. Dördüncüsü olacak bundan sonra. Sayın Özkök, sayın Büyükanıt, Sayın Başbuğ, içerisinde biz dışarıda resmi ilişkilerinizi gördük... Kişisel ilişkiler açısından soruyorum, İnsani ilişkiler açısından daha rahat diyalog kurma açısından hangisini yakın hissettiniz?

Başbakan'ın Ali Kırca'yı Fırçalama Görüntüsünü İzlemek İçin Tıklayınız! Recet Tayyip Erdoğan: Ali Bey bu tür bir soru olur mu ya? Bu tür bir soru sorulur mu allahaşkına? Sorulur mu böyle bir soru? Yapma... Sen yılların gazetecisisin.

"BELKİ BİR ŞEY ÇIKARTIRIZ DİYE"

Ali Kırca: Buradan belki bir şey çıkartırız diye...
Recet Tayyip Erdoğan: Böyle bir şey olur mu ya? Devlette böyle bir farklılık yok.
Ardından Yaşar Büyükanıt ile ilgili konuya geri dönmeye çalışan Ali Kırca'ya Başbakan Erdoğan, "yarın Sivas mitingimiz var. İstersen seni oraya götürebilirim" diye yanıt verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com