Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'nun 'Ana..' Gafına Cevap!

Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'nun 'Ana..' Gafına Cevap!
Başbakan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak'taki sözlerine cevap verdi..

Başbakan Erdoğan İstanbul Esenler'de toplu açılış töreninde CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak'taki sözlerine sert çıktı.

İşte Başbakan Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak'taki sözlerine cevabı:

Anaları dile alanlara sesleniyorum. Bizim medeniyetimizde anaların yeri çok saygın. Benim sizin annenize saygım var. Bu çirkin sözleri, CHP'li ve MHP'li kardeşlerimin taktirine bırakıyorum. Lütfen CHP'nin MHP'nin BDP'li sözcüleri ekranalara çıktığında ekranları kapatın ya da çocuklarınızı televizyonlardan uzak tutun.

Cahil ile dost olma, ilim bilmez üzülürsün, Saygısızla dost olma adap bilmez üzülürsün, aç gözlüyle dost olma üzülürsün...

Taksim'de TKP ile, İşçi Partisi ile miting yapan MHP'yi Taksim'deki yoldaşlarıyla başbaşa bırakıyorum..

Biz Mevlana'nın diliyle konuşmaya devam edeceğiz. Biz milletin nezaketiyle konuşmaya devam edeceğiz. Biz hayal kuracağız. Sizden 12 Haziran'da bu çirkin üslubun hesabını sormanızı istirham ediyorum. 12 Eylül'de bunlara edep erkan öğretmenizi rica ediyorum. Bu seviyesizliğe sandıkta en güzel cevabı verin. Size güveniyorum size inanıyorum.

Esenler'de gece gündüz hizmet ürettik. 2 milyar değerindeki eserlerin açılışını yapıyoruz. Biz milli eğitimi birinci sıraya koyduk. Birinci sırada savunma bütçesi vardı. Savunma bütçesi şimdi 6. sırada. Ama savunma sanayiinde sıçrama yaptık.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com