Başbakan'dan Yıldırım'a Çok Özel Bir Hediye!

Başbakan'dan Yıldırım'a Çok Özel Bir Hediye!
Başmüzakereci Egemen Bağış, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüştü. Bağış'ın yanında Yıldırım'a verilmesi için Başbakan'ın bir emaneti vardı...

Başkan Yıldırım, Devlet Bakanı Bağış'ı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bulunan kulüp binasındaki makamında konuk etti.

Bağış, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile Gaziantepspor arasında yapılacak maçın başlamasına bir saat kala Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasına gelirken, Devlet Bakanı Bağış'ın ziyareti sırasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra başkan vekili Nihat Özdemir ve Asbaşkan Cihan Kamer de kulüpte hazır bulundu.

Devlet Bakanı Bağış ziyarette, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Strasbourg'daki Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nde (AKPM) gördüğü, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım'a götürmesi için kendisine verdiği sarı-lacivert renkli kurşun kalemi Yıldırım'a iletti.

Kalemi teşekkür ederek alan başkan Yıldırım'ın, Fenerbahçeliliğiyle bilinen ve maça sarı ve lacivert renkli kravatla gelen Devlet Bakanı Bağış'a ''Siz de Başbakanımız gibi iyi bir Fenerbahçelisiniz'' dediği belirtildi.

Bağış'ın da Yıldırım'a, Başbakan Erdoğan'ın sarı ve lacivert renkleri her gördüğünde kendisini hatırladığını ifade ettiği, Strasbourg'daki önemli toplantıda da aynı şekilde aklına geldiğini bildirdiği kaydedildi.

Başbakan Erdoğan'ın, kulüp başkanı Yıldırım'a gönderdiği kalemin statta bulunan Fenerbahçe Kulübü Müzesi'nde muhafaza edileceği bildirildi.

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Bağış kulüp binasında yapılan görüşmenin ardından, başkan Yıldırım ve yöneticilerle birlikte Fenerbahçe-Gaziantepspor maçını izlemek üzere protokol tribününe geçti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com