Başbakan'ı Beğeniyorum!

Başbakan'ı Beğeniyorum!
Sinan Çetin, Balçiçek İlter'e konuştu...

Sinan Çetin Balçiçek İter'le Söz Sende'de Başbakan'a destek verdi… Çetin, “AKP'ye oy verdiğini açıkladıktan sonra hayatında ne değişti?”diye soran Balçiçek İlter'e şöyle cevap verdi: “Bir yere gidiyorum yüzüme karşı “ıyyyh” diyorlar, iğrenme ifadesi gibi… O kadar. Bugün de aynı şeyi söylerim, başbakan Erdoğan'ı çok beğeniyorum ve seçimlerde yine AKP'ye oy vereceğim.”

Balçiçek İlter'in konuyu heykel tartışmasına getirmesine ise karşı çıkan Çetin “suni gündem bunlar!” dedi ve ekledi: “Ben de beğenmedim o heykeli, Başbakan haklı. Film eleştirmenleri benim filmlerim için de ucube iğrenç edediler, biz boynumuzu eğdik sustuk, başbakan niye demesin?

Balçiçek İlter “Ben doğru bulmuyorum bir Başbakan'ın bir sanat eseri hakkında böylesine hakaretvari bir çıkışta bulunmasına senin filmin için ucube deseydi yine aynı şeyleri söyleyecek miydin, bir Başbakan sanatçıya karışır mı?” diye sordu. Sinan Çetin Sinema eleştirmeni söylüyor niye Başbakan söylemesin, üstelik heykel konusunda haklı!” diye devam etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com