Başbakan'ı Çok Sert Eleştirdi!

Başbakan'ı Çok Sert Eleştirdi!
Serdar Turgut, Başbakan'ın protestolara tahammül edemediğini ve bunun tehlikeli boyutlara vardığını ifade etti..

elmahaber

Serdar Turgut; Başbakan'ın TT Arena açılışında uğradığı protestoya verdiği tepkileri ağır bir dille eleştirdi. Erdoğan'ın protesto edilmeye alışması gerektiğini, kendisinden memnun olmayan insanların tepki göstermesinin gayet doğal olduğunu belirten Turgut; ben de olsam Başbakan'ı ıslıklardım dedi.

İŞTE SERDAR TURGUT'UN AĞIR ELEŞTİRİLERİ - VİDEO

Süleyman Demirel'i Arayıp Bir Şeyler Öğrensin

Geçmişte de bu tarz protestoların var olduğunu hatırlatan Turgut, bu durumlarda biraz daha esprili yaklaşılması gerektiğini söylerken Süleyman Demirel'i örnek olarak gösterdi. Başbakan'a Demirel'i arayıp ondan bir şeyler öğrenmesini de tavsiye etti.

Hemen Rencide Olup Saldırganlaşıyor!

'Ben de bir vatandaşım. Stada geliyorum, Başbakan'ın icraatlarını beğenmiyorum ve ıslıklıyorum. Ne var yani suç mu? Ne olacak yani? Başbakan'ın eleştirileri kabullenmesi gerekir. Etmezse tehlikelidir' cümleleriyle Tayyip Erdoğan'ın eleştirilere tahammül edemediğine değinen Serdar Turgut, Başbakan'ın Ahmet Altan'a açtığı davayı da tepki gösterdi. Süleyman Demirel'in de birçok eleştiriye maruz kaldığını ancak hiçbirine dava açmadığını iddia ederken, Türkiye'de 'ileri demokrasi' yalanının olduğunu ve ifade özgürlüğü sınırlarını Başbakan'ın çizdiğini ifade etti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com