Başbakan'ın baş örtülü bacısının gerçek yüzü

Başbakan'ın baş örtülü bacısının gerçek yüzü
Kabataş'da yaşandığı iddia edilen ve görüntülerle ortaya çıkan olayların baş kahramanı Zehra Develioğlu'nun gerçek yüzü ortaya çıktı.

Gezi Parkı olaylarının sürdüğü günlerde Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun gelini Zehra Develioğlu, Kabataş’ta güpegündüz saldırıya uğradığını söylemiş, bu iddia Başbakan tarafından günlerce dillendirilmişti. Ancak ortaya çıkan görüntüler herhangi bir saldırı olmadığını ortaya koymuştu.

SALDIRININ ERTESİ GÜNÜ KARİKATÜR PAYLAŞIYOR

Olayın ortaya çıkmasından sonra bu kez Zehra Develioğlu'nun Facebook paylaşımları konuşulmaya başlandı. Develioğlu'nun, saldırıya uğradığını söylediği 1 Haziran gününün hemen ertesinde Kılıçdaroğlu ile ilgili karikatür paylaştığı görülüyor.

Günlerce dışarı çıkmadığı, travma yaşadığı söylenen Develioğlu'nun yine Başbakan'ı karşılamaya gittiği ve yer bildiriminde bulunduğu görülüyor.

Hayatı boyunca unutamayacağı bir travma yaşadığını söyleyen Develioğlu'nun Facebook'ta oldukça neşeli olduğu görülüyor. Develioğlu'nun paylaşımları Twitter'da konuşulmaya başlanınca Facebook hesabı hemen kapatıldı.

İşte Twitter'da dolaşan o paylaşımlar:

bgtrcg0cqaatlny_png_large.png

bgzbhfmceaecbfm_jpg_large.jpg

yer-bildirimi.jpg

bgwjwvyiaaa5med_jpg_large.jpg

GÖRÜNTÜLER ÇOK TARTIŞILMIŞTI

Görüntülerin ortaya çıkması üzerine yandaş medya ve hükümet "görüntülerin devamı var" demeye başlamıştı. Bunun üzerine Kanal D, 18 dakikalık görüntülerin tamamını yayınladı. Yani Develioğlu'nun vapurdan inip kocasıyla buluştuğu ana kadarki tüm görüntüler kesintisiz yayınlandı. (UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com