Başbakan'ın gazetesinden Özerklik ilanı!..

Başbakan'ın gazetesinden Özerklik ilanı!..
Başbakan'ın yalan haberleriyle son döneme damgasını vuran Takvim Gazetesi bugünde Kürtlerin özerkliğini alkışlayan bir yazı yayınladı.

PKK ile sözüm ona çözüm süreci başlatan ve gün geçtikçe perdenin arkasında Abdullah Öcalan'ın serbestiyeti ve PKK'nın özerkliği ile sonuçlanacağı görülmeye başlıyor. Son dönem neredeyse gündeme bomba gibi düşen, PKK'nın Suriye menşeli örgütü PYD'nin Türkiye sınırına diktiği bayrağı alkışlayan manşetlerin artması utanmazlık göstergesi oldu. Başbakan'ın gazetesi Takvim'in Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler, bugün bir yazı kaleme aldı ki akıllara zarar!

Yazısında adeta PYD'yi alkışlayan Diler, şu ifadeleri kullanıyor;

PYD haberleri manşetleri süslemeye devam ediyor. Bakın Kürtler bizim etrafımızda her yerde ÖZERK bölge kurabilir! Ve kurmalıdır! Ankara'nın bütün Kürtler'i başka türlü bağrına basma şansı yok! Askeri göreve çağıranlar bilmeden Türk-Kürt ayrışmasını körüklüyor! Askerimiz girip bölgeyi alacağına bırakın Kürtler onu getirsin! AKIL ŞART!

Evet böylesine akıl tutulması yaşayan bir gazeteci hiç mi PYD'nin Türkiye'de emelleri olduğunu ve bizim topraklarımızda özerklik kurmayı planladığını düşünemez! Bunu sokaktaki çocuğa sorsan net olarak cevaplayacaktır. Ama gel gör ki yandaş medyanın yazarları ya beyin hücrelerini kaybettiler ya da ülkeyi ele geçirmeye çalışan haydutlara çanak tutuyorlar. Adam haklı ama beyler! AKIL ŞART!.. (AAO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com