Başbakan'ın güzergahında bomba paniği

Başbakan'ın güzergahında bomba paniği
Boğaziçi Köprüsü'nden Anadolu Yakası'na geçerken otomobilinin bagaj kısmında üzeri peçeteyle örtülü bantla yapıştırılmış iki cisim gören sürücü, polisi alarma geçirdi. Başbakan Erdoğan'ın hastane açılışı için Avrupa Yakası'na geçmesine yakın saatlerde mey
Saat 13.30 sıralarında Boğaziçi Köprüsü'nde meydana gelen olay şöyle gelişti: Kayınpederine ait 34 RVL 04 plakalı otomobili muayene ettirmek için alan Reha Ökten, Boğaziçi Köprüsü'nden Anadolu Yakası'na geçtiği sırada dikiz aynasında bakınca benzin deposunun üzerinin koli bandıyla kapatıldığını fark etti. Gişeleri geçtikten sonra otomobili durduran Ökten, bagaj kapağının üstünde de üzerine de peçete konulmuş bir cismin bantlandığını gördü.
 
Durumdan şüphelenen Ökten polise haber verdi. Aracı inceleyen polis, koli bantlarıyla yapıştırılmış cisimlerin ne olduğunu anlayamayınca güvenlik önlemi alarak bomba imha ekibine haber verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hastane açılışı nedeniyle Avrupa Yakası'na geçmesine yakın saatlerde meydana gelen olay nedeniyle köprünün 3 gişesi de bir süre trafiğe kapatıldı. Bomba imha uzmanı polisin özel giysisini giyerek otomobil üzerinde yaptığı incelemenin sonunda, bantla otomobilin üzerine yapıştırılan cisimlerin plastik su şişesi kapağı olduğu ortaya çıktı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com