Başbakanın jöleli danışmanı alkollü kaza yaptı

Başbakanın jöleli danışmanı alkollü kaza yaptı
İddialara göre Yiğit Bulut kaza sırasında alkollüydü. Taksideki bayanın hayatını riske atarak ambulans beklemeden kendi aracı ile hastaneye götürdü.

Dün akşam 23.30 sıralarında Başbakan’ın Başdanışmanı olan Yiğit bulut kaza yaptı. Resmi işlem yapılmasını istemeyen Bulut bir an önce kaza yaptığı yerden uzaklaşmak istedi.

Başbakan'ın başdanışmanı Yiğit Bulut, cumartesi akşamı 23:30 sularında kendi kullandığı jiple ticari taksiye çarptı. Kadıköy Moda Şair Latifi sokaktaki kazadan sonra taksi şoförünü ve etraftaki vatandaşları hiçbir şekilde polis ya da ambulans çağrılmaması konusunda uyaran Bulut, gerekli yasal işlemlerin daha sonra yapılmasını teklif etti.
 
Ancak bu sırada taksideki kadın yolcunun baygın ve taksinin de hareket edemez olduğu anlaşılınca, Bulut yolcuyu yarı baygın bir şekilde taksiden çıkarıp kendi jipine bindirdi. Bulut ambulans yerine kendi aracıyla hastaneye götürerek yaralı kadının sağlığını da riske atarken, bir süre sonra kendisini arayan taksiciye de zararını karşılayacağını ama başka kimseyle muhattap olmaması gerektiğini söyledi.
 
Kazaya ve ardından gelişen olaya tanık olan Moda mahallesi sakinleri ise, Yiğit Bulut'un alkollü olduğunu iddia etti. Bulut'un fotoğraf çeken vatandaşlar karşısında alkollü olduğunu gizlemek için çaba sarf ettiği de dile getirildi. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com