Başbakan'ın sevgilisi lezbiyen!

Başbakan'ın sevgilisi lezbiyen!
Ünlü aktristen inanılmaz iddialar...
İtalya bu iddia ile çalkalanıyor. Bulgar aktris Michelle Bonev, İtalya'nın eski Başbakanı ile sevgilisi Francesca'nın ilişkilerinin sahte olduğunu ve hatta Francesca'nın lezbiyen olduğunu iddia etti.
 
İtalya'nın eski başbakanı Silvio Berlusconi'nin (77) nişanlısı Francesca Pascale'nin (28) lezbiyen olduğu iddialarını ortaya atan Berlusconi'nin eski arkadaşlarından Bulgar aktris Michelle Bonev (42), kişisel blogunda "Silvio Berlusconi ve Francesca Pascale arasındaki 'aşk hikâyesi' büyük bir yalan, çünkü Francesca lezbiyen ve ben ona bir arkadaştan fazlası oldum. Silvio benden birçok kez Pascale'yi uzağa götürmemi istedi. Bana onun kötü bir insan olduğunu ve kendisine şantaj yaptığını söyledi" ifadelerine yer verdi. Bonev, çiftin nişanlanmalarının sebebini ise, "Silvio nişanı kamuoyuna duyurdu, çünkü Pascale ve onun arkadaşlarıyla eğlenmeye devam ederken halk tarafından yargılanmak istemiyordu. Ancak otoriter ve vicdansız bir kız arkadaşa sahip oldu" ifadelerine yer verdi.
 
Berlusconi ve Pascale çifti iddialara avukatları aracılığıyla yanıt verdi. Yapılan açıklamada iddialar için "küçük düşürücü ve doğruluğu olmayan iftiralar" denildi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com