Başbakanlık önünde terör protestosu

Başbakanlık önünde terör protestosu
Hakkari Çukurca'daki PKK saldırısının ardından hükümete tepki yağıyor. Bir grubun Başbakanlık Binası'nın önünde eylem yaptı.

Ankara'da Başbakanlık binası önüne gelen şehit yakınları ve gazilerin de aralarında bulunduğu grup, Hakkari Çukurca'da 24 askerin şehit olduğu terör saldırısını protesto etti. Grupta bulunan bazı kişilerin Başbakanlık binasına girmek istemesi üzerine kısa süreli gerginlik çıktı. Grup daha sonra Başbakanlık önünde basın açıklaması yaptı.

24 askerin şehit olduğu, 18 askerin yaralandığı Hakkari Çukurca'daki terör saldırısını protesto etmek isteyen bir grup, terör zirvesinin yapıldığı sıralarda Başbakanlık binası önüne geldi. Şehit yakınları ve gazilerin de aralarında bulunduğu grup, terör örgütü PKK aleyhine solganlar attı. Daha sonra grupta bulunan bazı kişiler, Başbakanlık binasına girmek istedi. Binaya girmek isteyenlere polis ekipleri engel oldu. Bu sırada Başbakanlık önünde kısa süreli gerginlik yaşandı. Gerginliğin ardından grup, Başbakanlık binası önünde basın açıklaması yapıp, ardından dağıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com