Başbuğ Ülkücüleri Devlet Bahçeli'yi Bitirecek

Başbuğ Ülkücüleri Devlet Bahçeli'yi Bitirecek
Ülkücüler kasetlerin şokunda! 15 üyeli Başkanlık Divanı'ndan 10 kişinin uygunsuz görüntüleri çıkmış olması Devlet Bahçeli'yi çok zora soktu!

Farklı ülkücüler, ellerinde 6 yöneticiyle ilgili kasetin olduğunu açıkladı. İstifa etmemeleri halinde bunları yayımlayacaklarını duyurdular.

Böylece 15 üyeli Başkanlık Divanı'ndan 10 kişinin uygunsuz görüntüleri çıkmış oldu.

MHP'deki kaset depremi sürüyor. Daha önce 4 milletvekili adayının kasedini açıklayan farklı ülkücüler dün 6 kasedin daha olduğunu duyurdu.

İsmi verilen kişilerin istifa etmemeleri durumunda kasetlerin içeriklerinin yayımlanacağı dile getirildi. Son kasetlerle MHP'yi yöneten 15 üyeli Başkanlık Divanı'ndan 10 kişinin uygunsuz görüntüleri çıkmış oldu.

Daha önce yayımladıkları görüntüler ile MHP'de 4 ismin istifasına neden olan farkliulkuculuk internet sitesi yeni birmektup yayımladı.

Mektup ile MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ekici, Ümit Şafak, Deniz Bölükbaşı ve Osman Çakır ile Başkanlık Divanı Üyesi Mehmet Taytak'ın istifası istendi. Sitede herhangi bir görüntü yayımlanmazken bu isimlerin nerede hangi kadınlarla beraber olduğu, nerede ne konuştukları tek tek yazıldı.

AYYAŞLAR ELE GEÇİRDİ

Başbuğ Ülkücüleri' imzası ile yayımlanan mektupta şu görüşler dile getirildi: "Türkmilletinin geleceğinin teminatı olan partimiz, yönetimine çöreklenmiş maneviyatsız ve liyakatsız ihanet şebekesinden dolayımaalesef can çekişmektedir. Herkes bilir ki, ruh kopup ayrıldıktan sonra cesedin tekrar dirilmesi imkânsızdır! Partimizin üst yönetimi; kimi devşirmeler, ulusalcılar, ayyaşlar ve ahlaksızlardan oluşan bir ekip tarafından ele geçirilmiştir. Hareketin ve partinin sahibi çilekeş ülkücüler tasfiye edilmiş; ülküsüz ve ülkücüsüz sahte bir milliyetçilikmilletimize dayatılmıştır. Bahçeli çevresini saran bu liyakatsız pislikleri el üstünde tutmuştur.

KENDİSİNE İLETİLDİ

Bu pislikler defalarca kendisine iletildiği halde, genel başkan yardımcılığında tutmuştur. 15 genel başkan yardımcısından oluşan başkanlık divanının 10'unun ahlaksız kişilerden oluşması ve bunların her dönemBahçeli'nin A takımında olması tesadüfmüdür? Kesinlikle bu Bahçeli'nin partimizi ve davamızı bitirmek adına ortaya koyduğu projenin tezahürüdür. Bir de sanki yıllardır bu pislikleri kendisi tanımıyormuş gibi, 'Bunlar giderse arınırız' diyerek, kendisini aklamaya çalışmaktadır. Bunun siyasi bir vebali vardır ve bu vebalde Bahçeli başroldedir. Bahçeli ve A takımınınmaskeleri düştüğü halde, yüzleri hiç kızarmamış vemağdur rolü oynamaya başlamışlardır."

Partiyi uçuruma sürüklediler

Mektupta, parti yönetimi 'koltuk koruma derdine düşmek'le suçlandı. Ülkücülerin 'kirli emellere' alet edildiği ileri sürülürken şöyle denildi: “Bütün teşkilat biliyor ki, bu takımın gerçek fikriyatı, Recai Yıldırım'ın basına yansıyan sözlerini mumla aratacak kadar kirlidir. Bahçeli ve ekibi yönetimi işgal ettikçe, pisliğin biri gider, diğeri gelir. Maalesef hırsları gözlerini kör etmiştir. İyi niyetli çağrımızı anlamamışlar ve bizi bu görüntüleri yayınlayarak hareketimiz ve partimiz adına riske girmeye mecbur bırakmışlardır. Şahsi emelleri için partimizi uçuruma sürüklemekten çekinmediler. Ahlak ve vicdan sahibi ülkücüler o koltuğu başlarına yıkacaktır.”

Yönetim temizlenmeli

Farklı ülkücüler, hedeflerini “Temiz toplum, temiz siyaset ve temiz yönetim” şeklinde özetledi. Bu doğrultuda çalıştıklarını savunan grup, şunları kaydetti: “Temiz bir yönetim için en başta partimizin üst yönetimindeki tüm pisliklerden temizlenmesi gerekir. İçerdeki hainler ve pislikler temizlenmedikçe, dışarıdaki hainler ve pislikler temizlenemez. Burada ismi geçen divan üyelerine sesleniyoruz. Bu asla bir tehdit ve şantaj değildir; tehdit ve şantaj bir menfaat karşılığı olur. Bizim tek amacımız hareket ve teşkilatımızı pisliklerden ve liyakatsizlerden temizlemektir. Artık görüntü yayımlamak istemiyoruz. Bu ismi geçenler, eğer kendi iradeleri ile hem partimizden, hem milletvekilliği adaylığından istifa ederlerse onlarla ilgili görüntüleri yayımlamamaya söz veriyoruz. Ama istifa etmemeleri durumunda, herbiri ile ilgili görüntüleri, sırasıyla yayımlayacağımızı kendilerine ve kamuoyuna duyururuz."

Ekici: Alnım açık, yüzüm ak

Mektupta adı geçenler istifa etmeyeceklerini ifade etti. Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, kendisine komplo kurulduğunu belirterek “Alnım açık, yüzüm ak. Bu bana yapılmış bir komplodur. İstifa etmeyi düşünmüyorum” dedi. Osman Çakır da kendisine iftira atıldığını ileri sürerek “MHP'ye zarar vermek için bunlar gündeme getiriliyor” şeklinde konuştu.

Kasetlerde neler var?

Mehmet Ekici: MHP Genel Başkan Yardımcısı. Keçiören'de öğretmen tutkusu.

Osman Çakır: MHP Genel Başkan Yardımcısı. Yenimahalle'de sekreteri ile yaşanan zahmetli fanteziler.

Cihan Paçacı: MHP Genel Sekreteri. Oran ve Köroğlu'nda evli ve çocuklu sekreterlerle çok özel ilişkiler.

Mehmet Taytak: MHP Başkanlık Divanı Üyesi. SİARM'da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar.

Ümit Şafak: MHP Genel Başkan Yardımcısı. SİARM'da parti stratejisi görüşmeleri ve kadınlarla çok renkli dakikalar.

Deniz Bölükbaşı: MHP Genel Başkan Yardımcısı. Yıldızı parlayan bayan danışmana ve Bahçeli'ye hakaretler. A takımı ile birlikte olduğu ortamda milli ve manevi değerlere çok ağır hakaret ve küfürler. Eski bir bakan eşi ile çok özel fanteziler.

Erdoğan: MHP'nin iç sorunu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kaset tartışmasının MHP'nin iç sorunu olduğunu söyledi. Tokat Valiliği'ni ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Erdoğan, “Sayın Bahçeli kendi iç sorununu hükümete mal etmenin gayreti içerisinde. Gelişen bu teknoloji içerisinde bu işlerle ne kadar mücadele edilebilir, bunlar bellidir ve biz bugüne kadar TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) ile elimizden gelen mücadeleyi verdik. Hükümet olarak bunlara yönelik nasıl bir mücadele vereceğiz, ondan sonrası zaten yargıya intikal ediyor. Ondan sonrasını yargı sürdürüyor” dedi.

BİZDE OLSA GEREĞİNİ YAPARIZ

Bahçeli'nin kendi iç sorunuyla uğraşması gerektiğini vurgulayan Başbakan, bu tür durumların kendilerine intikal etmesi durumunda partinin yetkili kurullarında gerekli kararları verdiklerini ve vereceklerini dile getirdi. Erdoğan, temiz ve kaliteli bir siyasete ihtiyaç olduğunun altını çizdi.

Yusufiyeli Ülkücüler Derneği Başkanı:

Ülkücüler infial içinde

Ülkücüler kasetlerin şokunda. Yusufiyeli Ülkücüler Derneği Başkanı Hasan İlter, "Bu tür ahlaksızlıklardan son derece üzüntülü ve mustaribiz. İnfial içerisindeyiz. Bu olumsuzlukları defalarca dile getirdik. Allah'ın davasına inananlar bu tür ahlaksızlıklardan medet ummamalı" ifadelerini kullandı.

MHP eski Milletvekili Orhan Bıçakçıoğlu: MHP eski Milletvekili Orhan Bıçakçıoğlu, ülkücülerin 'onursuz ve omurgasız' bir hayat süremeyeceklerini belirterek, "Kasedi çıkacak isimlerin istifasını kabul etmiyorum, intihar etmelidirler. Feryadımız bunlara idi. Bunlar Devlet Bahçeli'nin yol arkadaşlarıdır ülkücülerin dava arkadaşları değildir" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com