'Başçalan'ın ses kaydı tıklama rekoru kırıyor

'Başçalan'ın ses kaydı tıklama rekoru kırıyor
Gece şok bir şekilde internete sızan ve Bilal Erdoğan’la Başbakan Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kaydı tıklama rekoru kırıyor.

Twitter’da Başçalan (@BASCALAN) hesabı tarafından yayınlanan ses kaydı dün geceyi adeta salladı. Ses kaydının ardından Başbakanlıktan ışık hızında ses kaydının montaj olduğu açıklaması geldi. Hemen ardından CHP, Başbakan Erdoğan’ı istifaya davet etti.

Ses kaydının Başbakan Erdoğan ve Bilal Erdoğan’a ait olduğu iddiası üzerine twitter’ın gündemi bu ses kaydı oldu. Dün gece 22.00’dan sonra yayınlanan ses kaydı çok az bir zamanda tıklama rekoru kırdı. Şuan itibariyle Başbakan’a ait olduğu iddia edilen ses kaydı 1.301.000 tıklama barajını geçti. Bu kadar az sürede 1 milyon 300 bin tıklanan ses kaydının ardından ülkede şimdi ne olacak sorusu akla ilk gelen soru.

Bugün gerçekleşecek olan partilerin grup toplantıları merakla bekleniyor. Söylenenlere göre CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu ses kaydını dinletecek ve hükümeti istifaya davet edecek. MHP Lideri Devlet Bahçeli ise ses kaydı hakkında bir açıklama yaptı ama asıl konuşmasını grup toplantısında yapacağı bilgileri geldi. Bütün bu kargaşanın ardından gözler Başbakan Erdoğan’a çevrildi bakalım bu iddialara nasıl cevap verecek.

bas-calan.jpg

(UGO)   

Yorumlar
Şerafettin Sorkun
25 Şubat 2014 Salı 16:06
16:06
Vatandaş biraz evvel gönderdiğim yorumu niye yayınlamıyorsunuz,kimi neyi koruyor kimden kime karşı ne engelliyorsunuz?
95.10.254.63
Şerafettin Sorkun
25 Şubat 2014 Salı 15:05
15:05
Bu seçim sistemi değişmedikçe,genel başkanlar belediye başkanlarını ve milletvekillerini seçtiği müddetçe,dokunulmazlık kalkmadıkça,herkes doğru mal beyanında bulunmadıkça Ülkemiz bir kısır döngünün içerisinde döndürülür durulur.Ben emekliyim kim benim kuruşumu çalmışsa boynu boğazı altında kalsın,kim benim vatandaş olarak hakkımı yediyse kimlere yedirdiyse sıçamasınlar çatlasın ölsünler.Parlemonto köşe dönme yeri oldu ne güzel benim refah düzeyimi artırsın diye seçtiğim kişi kendi refah düzeyini artırıyor.Tek korkuttukları tutuklamalar,gak deyeni tutuklayın,gık deyeni tutuklayın.Memura intibak gerekmez denildi 26 yıllık çalışmama karşılık sadece sandıkta çalıştığım 15 senelik hizmetime karşılık maaş alıyorum,işçilikte geçen sürelerim 11 senelik ödediğim primlerimin karşılığını alamıyorum.Yani sandık bana kendisinde çalıştığım süre kadar maaş ödüyor işçilikte geçen 11 senemi intibakıma saymıyor.Bir parlementer 2 yıl milletvekilliği yaptımı ballı maaş alıyor.Söyledimya kim hak yemişse boynu boğazı altında kalsın,çorları çocukları kimler yararlandıysa sı**masın.
95.10.254.63
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com