Basın ve protokol, Brunc’da buluştu

Basın ve protokol, Brunc’da buluştu
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti'nin Hilton Garden Inn'de gerçekleştirdiği brunch, basın ve protokol mensuplarını bir araya getirdi.
Etkinliğe Belediye Başkan Mustafa İça ve eşi Zafer İça, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan ve eşi Cemile Karaaslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Akkaya, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yılmaz Özmen, DPÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Köse, Belediye-İş Sendikası Şube Başkanı Alaaddin Özçallı, Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve TGF genel başkan adayı Nuri Kolaylı ve eşi Şadan Kolaylı, Gazeteciler Cemiyeti başkanı İhsan Tunçoğlu ve eşi Zeliha Tunçoğlu, Zafer Gazetesi sahibi Kamil Uludoğan, Yeni Kütahya Gazetesi sahibi Mehmet Yaylıoğlu, Akis Gazetesi Müdürü Mustafa Semih Saraoğlu, Gaziemet Gazetesi sahibi Mehmet Akın, Ekspres Gazetesi'nden Fikret Cengiz, Yeni Kütahya Gazetesi'den Ahmet Özevren, Yeni Kütahya Gazatasi ve Doğan Haber Ajansı'ndan Oğuzhan Kılıç, Anadolu Ajansı Emet muhabiri Abdülkadir Ekmekçioğlu, Tavşanlı Ekspres Gazetesi sahibi Tuna İşleyen, İHA Emet muhabiri Mehmet Saka, İHA Kütahya muhabiri Hüseyin Efe, Anadolu Ajansı'nın onursal muhabiri Hasan Bilcan, Kütahya TV'den İbrahim Soyer, Gündem Gazetesi yazarı Mehmet Hatipoğlu, DPÜ Basın Müşavirliği'nden Salih Aytemur, Orman Bölge Müdürlüğü Basın Bürosu'ndan Tuğba Kutsal, çini sanatçıları Alopaşalı İbrahim Kocaoğlu, Hamza Üstünkaya ve İsmail Yiğit katıldı.
Cemiyet Başkanı İhsan Tunçoğlu, "Birlik-beraberlik ve dayanışma içinde çalışmalara devam edeceğiz.Tüm arkadaşlarımı sevgi ve saygılarla selamlıyorum”dedi
Brunch sonrası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Kamil Uludoğan, Genel Sekreter Hüseyin Efe ve TGF delegesi Mehmet Yaylıoğlu tarafından Nuri Kolaylı'ya, üzerinde cemiyetin ambleminin bulunduğu bir çini tabak ve Kütahya çinisi takdim edildi.
Bursa gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve TGF Genel başkan adayı Nuri Kolaylı da yaptığı konuşmada, “Kütahyalı üst düzey yönetciler, basın mensubu meslektaşlarımla ve değerli çini ustaları ile buluşmaktan memnuniyet duydum.Ayrıca tanıştığımız protkol mensuplarından Kütahya konularını ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi oldum.Belediye başkanı Mustafa İça’nın daveti ile en yakın zamanda Bursa’ gazetelerindeki köşe yazarları ile Kütahya’ya gelerek bir tanıtım gezisi yapacağız.Bursa’ gazetelerinde Kütahya’nın tanıtımını yapacağız.Bu güzel birlikteliği düzenleyen başta Cemiyet Başkanımız İhsan abimize, Yönetim kurulu üyeleri ve delege arkadaşlarımızla,tüm meslektaşlarıma teşekkür ve tebriklerimi sunarım" diye konuştu.
Daha sonra Belediye Başkanı Mustafa İça ve DPÜ Rektörü Prof.Dr. Ahmet Karaaslan yaptıkları konuşmalarla, Kütahya merkez ve ilçelerindeki basın mensuplarının Kütahya’ya fedakarca hizmet ettiklerini belriterek, Gazeteciler Cemiyetine ve tüm basın mensuplarına teşekkür ettiler.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com