Başındaki mermi 5'inci hastenede çıkarıldı!

Başındaki mermi 5'inci hastenede çıkarıldı!
Mersin'de tartıştığı üvey babası 75 yaşındaki Alaattin Kaplan tarafından başından vurularak ağır yaralanan 33 yaşındaki Cem Albayrak'ın olayın ardından götürüldüğü 5'inci hastanede tedaviye alınabildiği ileri sürüldü.

Olay 27 Ağustos akşamı merkez Mezitli İlçesi'nde meydana geldi. Alaattin Kaplan, eşinin ilk evliliğinden olan oğlu Cem Albayrak'ın emlakçılık yaptığı iş yerine gitti. Burada ikili arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Albayrak'ın annesinden boşanma aşamasında olduğu iddia edilen Alaattin Kaplan, üzerindeki tabancayı çekerek üvey oğluna ateş açtı. Biri başına ikisi vücuduna isabet eden kurşunlarla yaralanan Cem Albayrak kanlar içinde yere yığılırken Alaattin Kaplan ise iş yerinin üst katına çıkarak burada başına bir el edip yaşamına son verdi. Hayati tehlikesi bulunan Cem Albayrak'ın başı ve vücudundaki mermi çekirdekleri götürüldüğü Tarsus Medical Park Hastanesi'nde yapılan ameliyatla çıkartıldı.

İŞ ORTAĞI TEPKİ GÖSTERDİ

Cem Albayrak'ın, silahla vurulduktan sonra yaşananların sağlık skandalı olduğunu iddia eden iş ortağı Hakan Dündar, Cem vurulunca hemen otomobille yakındaki Özel Ortadoğu Hastanesi'ne götürdük. Burada acil serviste yapılan müdahaleden sonra beyin cerrahının bulunmadığı gerekçesi Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesine yönlendirildik. Orada da yer olmadığı gerekçesi ile bu kez Mersin Devlet Hastanesi'ne sevk edildik. Burada da cerrah olmadığı gerekçe gösterilerek Toros Devlet Hastanesi'ne sevk edildik. Hastane aynı gerekçelerle bizi kabul etmeyince hastamızla yineden Ortadoğu Hastanesi'ne yöneldik. Ancak, ambulans şoförüne bilgi verildi hastamız Tarsus Medical Park Hastanesi'ne götürüldü. Başında bir mermi çekirdeği olan hastaya 2 saatte 5'inci hastanede yer bulabildik dedi. Ortağının sağlık durumunun iyiye doğru gittiğini de belirten Dündar, yaşananlara tepki göstererek, Hastane hastane gezerek beyin cerrahı aranırken hastamız ölebilirdi. Bunun hesabını kim verecekdiye konuştu. Mersin İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ise olayla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com