"Başkalarının üzüntüsü varken.."

"Başkalarının üzüntüsü varken.."
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Şampiyonlar Ligi'e alınmalarını değerlendirdi, taraftara seslendi..

Şener, UEFA'nın ortaya çıkan durum karşısında kendilerinin Şampiyonlar Ligi'ne katılmasına karar verdiğini ifade ederek, ''Ancak hukuki durumlar karşısında konuşmak istemiyorum. Bize bu karar bildirildi. Bizim için şu an farklı duygularda bir şey. Kısmet böyleymiş. Şimdi yarınki kura çekimi var. Asbaşkanımız Nevzat Şakar, kura çekimine gidecek. Kurayı bekleyeceğiz. Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde en iyi şekilde temsil edeceğiz'' dedi.

Tarihlerinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olmalarına ilişkin olarak ise Şener, ''Bu şekilde gitmek varmış. İnşallah bundan sonra uzun yılar Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğiz. Bu potansiyel Trabzonspor'da var'' diye konuştu.

Fenerbahçe'nin üzüntüsünün kendilerinin sevinci olamayacağını vurgulayan Şener, ''Taraftarlarımız, çok abartılı sevinç yapmasınlar. Başkalarının üzüntüsü varken, taraftarlarımız daha sağduyulu sakin olsunlar'' ifadelerini kullandı.

''HOCA KAMPI DAĞITTI'
Başkan Şener, Athletic Bilbao ile yapacakları maçı beklerken alınan kararın ardından, teknik direktör Şenol Güneş'in de oyunculara izin vererek kampı dağıttığını söyledi.

Şener, gelecek hafta pazartesi gününe kadar takımın izinli olacağını ve daha sonra çalışmalara başlayacağını da kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com