Başkan Akdemir, Furat’I Ziyaret Etti

Başkan Akdemir, Furat’I Ziyaret Etti
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat’ı ziyaret etti.

ZONGULDAK - Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat’ı ziyaret etti.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat, CHP teşkilatları ve belediye elbirliği ile halka en iyi hizmeti vereceklerine inandığını söyledi. Furat, “CHP Zonguldak İl Başkanlığı’na yoğun bir gündemle görevimize başladık. Zonguldak’ta insanların CHP’den beklentileri var. Bizde bu beklentilere siyaset yapan insanlar olarak katkı vermek istiyoruz. Siz belediye başkanımızın çalışmalarını taktirle karşılıyoruz. Daha iyi çalışmalar yapmak üzere hep beraber görev anlayışımızı ortaya koyacağız. Bunun için sizlerinde üzerine büyük işler düşüyor. CHP’nin Zonguldak’ta yapacağı çalışmalarda görmek istiyoruz. Bizde size her türlü katkıyı, her türle desteği yönetim kurulu arkadaşlarımızla her türlü desteği vereceğiz. Önümüzde çok zor ve meşakkatli bir dönem var. Çok çalışmamız lazım, çok işler yapmamız lazım” dedi.

Ardından da konuşma yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise, “Kongre süreci tabi ki bir yarıştır. Bizim partimizde demokrasi anlayışı üst düzeydedir. Bu demokrasi anlayışını Türkiye’ye oturtturmak gerekiyor. Partimizde iki aday içerisinde çok güzel bir seçim atmosferi yaşandı. Yönetimler birlik içerisinde olmalıdırlar. Yönetimler bu bazda, hep destek olunmalı, hoşgörüyü yakalamalı, sevgiyi ve saygıyı yakalamalı. CHP büyük bir kurum, halkın partisi. Biz hizmetlerimizi aksatmadan, bize ne görev verilmişse ne yapılması gerekiyorsa yapacağım. Gece gündüz durmadan hizmetleri yapacağım. Bu anlamda, birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. İnşallah CHP Zonguldak’ta tekrar halkın içerisinde, özellikle kırsal kesime uzanan bir parti olarak görevimizi en iyi şekilde yapacağımıza inanıyorum. Görevinde başarılar diliyorum. İnşallah güzel çalışmalara imza atarlar” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com