Başkan Çağlayan Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Çağlayan Çalışmaları Yerinde İnceledi
Kırklareli Belediyesi tarafından yürütülen olan asfalt çalışmaları devam ediyor

Kırklareli Belediyesi tarafından yürütülen olan asfalt çalışmaları devam ediyor.
Kocahıdır Mahallesi Balaban Mevki’nde devam eden asfaltlama çalışmaları Belediye Başkanı Cavit Çağlayan yakından inceledi. Belediyenin Kırklareli il merkezinde, 40 bin metrekare sıcak asfalt ve 45 bin metrekarelik soğuk asfaltma çalışması yapılacağı bildirildi.
Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, “Kırklareli’de sıcak ve soğuk asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Haziran Ayı’nda başlayan asfaltlama çalışmaları kapsamında ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokakları soğuk ve sıcak asfalt ile yenileniyoruz. Yaklaşık 40 bin metrekare sıcak ve 45.000 metrekarelik soğuk asfaltlama çalışmalarımız sonucu mevcut bozuk asfaltlar önce kemirici makine ile sökülüp, daha sonra ise asfaltlama çalışmasıyla yenilenmiş durumda vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Yaptığımız çalışmalar ile birçok cadde ve sokakta asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Umarım, yolların yapılması ile ulaşım rahatlamış ve yaşanılan sıkıntılı durumlar son bulmuştur.” dedi.
Demirtaş Mahallesine giden Belediye Başkanı Çağlayan temizlik çalışmalarını ve Tredaş müteahhit firmasının alt yapı çalışmalarını yapmasından dolayı bozulan yolların üst yapı çalışmalarını inceleyerek, bir an önce çalışmalarını bitirmesi talimatını verdi.
Kırklareli’de Doğalgaz ve Tredaş’ın alt yapı çalışmalarından dolayı üst yapı oldukça hasar gördüğünü belirten Başkan Çağlayan, “Belediye Başkanlığı olarak başlatmış olduğumuz soğuk ve sıcak asfaltlama çalışmaları ile cadde ve sokaklarımızı yeniliyoruz. Demirtaş Mahallemizde Tredaş müteahhit firması alt yapı çalışmasını tamamlamış fakat üst yapıyı olduğu gibi bırakmış durumda. Belediye Başkanlığımızca süren çalışmalarımızın yanında Tredaş müteahhit firması yetkilileri ile irtibata geçip, çalışmalarını daha dikkatli ve düzgün bir şekilde tamamlamaları için uyarılarda bulunuyorum. Cadde ve sokaklarda başlattığımız temizlik çalışması ile daha temiz yaşanabilir bir çevre yaratmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın da duyarlı olup, çevrelerini temiz tutacağına inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com