Başkan Kamacı, Merve'yi Ödüllendirdi

Başkan Kamacı, Merve'yi Ödüllendirdi
Büyük Bayanlar Türkiye Tekvando Şampiyonasında Türkiye 3

Büyük Bayanlar Türkiye Tekvando Şampiyonasında Türkiye 3.lüğü elde eden Didim Belediyespor Tekvando Takımı sporcusu Merve Çelik Belediye Başkanı Mümin Kamacı tarafından ödüllendirildi.
Antalya’nın Alanya ilçesinde 19 - 26 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Didim Belediyespor Tekvando Takımı sporcusu Merve Çelik Belediye Başkanı Mümin Kamacı tarafından ödüllendirildi. Başkanlık makamında düzenlenen ödül törenine Başkan Kamacı’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu, Belediye Meclis Üyesi ve Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Ege, Belediye Meclis Üyesi Şehriban Karakış, Didim Belediyespor Kulüp 2.Başkanı Özgür Tuna, Antrenör Altan Akyol ve İdari Menajer Memet Özdemir katıldı.
Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Türkiye Üçüncüsü olan Merve Çelik’in madalyayı kazandıktan sonra kendisini ziyarete geldiğini belirterek “Elde ettiği başarı bizleri de mutlu etti; biz de bu mutluluğa ortak olmak ve onun kazandığı başarıların daha da artması noktasında kendisine hediye veriyoruz. Umarım daha güzel sonuçlar alarak ilçemizin adını duyuracaktır.”dedi ve Merve’ye hediyesini verdi.
Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Vedat Ege ise sporcuları Merve Çelik’e ve antrenörüne başarılarından dolayı tebrik etti ve ardından Didim Belediyespor Tekvando Antrenörü Altan Akyol’a hediyesini verdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com