Başkan Karahan esnaflarla bir araya geldi

Başkan Karahan esnaflarla bir araya geldi
Kütahya’nın Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, Hisarardı mahallesinde iş yapan esnaflarla kıraathanede buluştu.

Kütahya’nın Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, Hisarardı mahallesinde iş yapan esnaflarla kıraathanede buluştu. Esnafları dinleyen Başkan Karahan, görev ve sorumluluk bilinci ile herkese eşit hizmet anlayışında olduklarını vurguladı. 

Başkan Karahan, 2013 yılının yaptıkları projeleri hayata geçirme yılı olduğunu, göreve geldikleri günden itibaren alt yapı ve üst yapı çalışmalarını hızla tamamlayarak şehrin çehresini değiştirmeyi başardıklarını ifade ederek esnafların sorunlarını yerinde dinlemenin en doğru yol olduğunu ve bu yüzden de kendileri ile zaman zaman kıraathanelerde buluşup karşılıklı istişarelerde bulunduklarını söyledi. Dört yıllık görev sürecinde yaptıkları çalışmalarla Simav’da çok ciddi bir gelişim ve ilerleme kaydettiklerini vurgulayan Başkan Karahan esnaflar dostlarından kaldırımları işgal etmemelerini istedi.

İlçede sorunları birlik ve beraberlik içerisinde çözmenin çabası içerisinde bulunduklarını ifade eden Başkan Karahan, “Yaptığımız işlerde halkımız için, esnafımız için en faydalı olanı yapmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizle esnafımızı dinliyor ayrıca yaptığımız çalışmalar hakkında da bilgiler veriyoruz” diye konuştu.

Başkan Karahan, ayrıca esnaflara hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulunduktan sonra kendisine verdikleri destekten dolayı da teşekkürlerini bildirdi.

Başkan Karahan’ın mahallesinde iş yapan esnaflarla yaptığı toplantıda hazır bulunan Muhtar Mehmet Ali Acar, hem esnafların hem de mahalle halkının en büyük sıkıntısının araçlarını cadde ve sokaklara gelişigüzel park eden sorumsuz sürücülerden kaynaklandığını, bu önemli soruna çözüm istediklerini bildirdi.

Belediye ve Başkan Kasım Karahan’ın çalışmalarından memnun olduklarını dile getiren esnaf Ali Bal, esnaflıktan gelen başkan Karahan’ın kendi sorunlarını çok iyi bildiğini ve çözüme kavuşturmak için elinden gelen gayreti göstermesinden büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com