Başkan Karahan: "Gücümüzü halktan alıyoruz"

Başkan Karahan: "Gücümüzü halktan alıyoruz"
Kütahya’nın Simav Belediyesi halkın rahat ve huzuru için çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyor.

Şehrin dört bir yanında sürdürdükleri yol, jeotermal, kanalizasyon, kilitli beton parke döşeme, park ve bahçe çalışmalarıyla ilçenin adeta bir şantiyeye dönüştüğünü ifade eden Başkan Karahan bazı vatandaşların yapılan bu çalışmaları görmezden geldiklerini bildirdi.

Simav’ı hak ettiği çağdaş ve modern bir kente dönüştürmek maksadıyla dur durak bilmeden sürdürdükleri çalışmaları yerinde incelemek üzere mahallelere giden Başkan Karahan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Özellikle ev hanımları jeotermal çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiriyor. Jeotermal enerjinin evlerine gelmesiyle temizlik, bulaşık, banyo, soba yakma, kül dökme derdinden kurtulmanın sevincini yaşadıklarını dile getiren ev hanımları Belediye Başkanı Kasım Karahan’a teşekkür ediyor, yerel seçimde kendisine destek vaadinde bulunuyor.

İlçesi için yaptıkları çalışmaların gücünü halktan aldıklarını ifade eden Başkan Karahan, “Tabii bu şantiye çalışmalarını görmek istemeyen, kalpleriyle tastik etmek istemeyen, kulaklarıyla duymak istemeyenler var. Onlar ellerini vicdanlarına koysun. Şöyle şehrin içlerine doğru bir gezmeye gitsinler. Belediye neler yapıyor, nereleri yapıyor bir görsünler. Ne kadar büyük bir çalışmanın içerisinde olduğumuzu göreceklerdir. Ama onların görmemesi, bizim şevkimizi heyecanımızı kırmıyor. Halk zaten bunları görüyor. Dolayısıyla biz gayet rahatız. Hizmetlerimizi artırarak halkımızın ayağına götürmeye devam edeceğiz. Çünkü bizim tek güvence kaynağımız, tek destek aldığımız gücümüz halkımız. Halkımızdan aldığımız güçle bu işlerimize devam edeceğiz” dedi.

Yapılan çalışmalarla Simav’ın alt yapı sorununu bitirmiş olduklarına vurgu yapan Başkan Karahan, aynı zamanda Simav’ı kirlilikten kurtaracak Arıtma Tesisinin de ihalesinin yapıldığını, tesisin bitmesiyle birlikte Simav’ın arınmış, temizlenmiş ve sağlıklı bir kent haline gelmiş olacağını söyledi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com