Başkan Karahan halk günleri düzenleyecek

Başkan Karahan halk günleri düzenleyecek
Kütahya'nın en büyük ilçesi Simav'da seçimi kazanarak belediye başkanlığı koltuğuna oturan Kasım Karahan, odasının kapısını halka açık tutuyor.

Simav'ın DP'li Belediye Başkanı Kasım Karahan, halk günleri düzenlenmesi için yetkililere talimat verdi. Vatandaşın belediye üzerinde doğrudan söz sahibi olduğunu belirten Karahan, seçim döneminde vatandaşa verdikleri sözlerden birisinin de vatandaşla yakınlaşmak olduğunu hatırlattı.
Belediyeye gelen vatandaşın kendi evine gelir gibi gelmesini sağlayacaklarını kaydeden Karahan, bu konuda çok ciddi hazırlıklar içerisinde olduklarını ifade etti. Simavlının dertlerine çözüm bulmak için bire bir görüşmenin daha faydalı olacağının altını çizen Karahan, ilk halk günü uygulamasına önümüzdeki günlerde başlayacağını ve halk gününü belirleyecekliri bir günde her hafta düzenli bir şekilde tekrarlayacaklarını kaydetti.
Karahan, halk günlerinde yanında daire müdürlerinin de bulunacağını ve vatandaşın dertlerine yerinde çözüm bulmaya gayret sarf edeceklerini ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com