Başkan Karahan'a ziyaret

Başkan Karahan'a ziyaret
Kütahya'nın Simav Muhtarlar Derneği Başkanlığı'na yeniden seçilen Raif Adıgüzel, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte DP'li Belediye Başkanı Kasım Karahan'ı makamında ziyaret etti.

 Geçtiğimiz hafta yapılan seçimle yeniden Simav Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Raif Adıgüzel, 7 bin 500 olan jeotermal abone sayısının şehrin tamamına yayılmasını istedi.
Jeotermal enerji ile şehir ısıtması başta olmak üzere belediyenin şehrin 16 mahallesinde yapacağı diğer çalışmalara ellerinden geldiğince katkı sağlayacaklarının altını çizen Adıgüzel, belediye ile iş birliği yaparak birlikte güzel hizmetlere imza atacaklarını kaydetti. Simav'ın kalkınıp gelişmesinin termal turizme ağırlık verilmesiyle sağlanabileceğini vurgulayan Adıgüzel, bu hususta belediyeye destek olacaklarını kaydetti.
Termal turizm alanında yatırım yapmak üzere belediyenin özel teşebbüs temsilcilerine yaptığı çağrıyı muhtarlar olarak kendilerinin de yaptıklarını anımsatan Adıgüzel, bu uğurda yurdun dört bir yanında bulunan tanıdıklarına özel mektuplar gönderdiklerini söyledi. Raif Adıgüzel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri daha sonra Garnizon Komutanı Bora Taşdelen, Cumhuriyet Başsavcısı Recai Bilgin ile İlçe Emniyet Müdürü Nadi Ünver'i makamlarında ziyaret etmek amacıyla Adliye Sarayı ile İlçe Jandarma Bölük komutanlığı ve İlçe Emniyet müdürlüğüne hareket etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com