Başkandan Bozüyük’e kuşbakışı

Başkandan Bozüyük’e kuşbakışı
Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, yeni alınan itfaiye aracının merdivenini test ederek 42 metre yüksekliğe çıktı.

Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, yeni alınan itfaiye aracının merdivenini test ederek 42 metre yüksekliğe çıktı.
Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, İtfaiye Müdürlüğü’ne yeni alınan 42 metre merdiven yüksekliğinde ve asansörü bulunan yeni itfaiye aracında incelemelerde bulunarak aracın teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi aldı. Başkan Berberoğlu’na aracın teknik özellikleri, pratik yönleri ve üstünlükleri hakkında bilgi veren İtfaiye Müdürü Abdurrahman Kışçı, özellikle yüksek binalara erişimde yaşadıkları sıkıntının ortadan kalktığını vurgulayarak, yeni aracın kendilerine büyük bir kolaylık sağlayacağını söyledi.
Aracın merdiveninin 360 derece dönebildiğini, yaralı ve yangınzedeyi olay yerinden alacak asansörünün bulunduğunu anlatan Kışçı, aracın ilçede geçen çetin kış şartlarında su pompalarının donmasını önleyecek özel bir sisteminin de bulunduğunu söyledi.
Ardından aracın kurtarma sepetine binen Başkan Berberoğlu 42 metre yüksekliğe çıkarak merdiveni test etti. Otomatik olarak kumanda edilebilen merdiveni bizzat kendisi kumanda eden Başkan Berberoğlu aracın ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını diledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com