Başkan'dan Trabzonlulara Müthiş Çağrı!

Başkan'dan Trabzonlulara Müthiş Çağrı!
Süper Lig'in lideri Trabzonspor, şüphesiz 2011'e en umutlu bakan kulüplerin başında geliyor...

Yakaladığı büyük avantajı koruması halinde 27 yıl sonra şampiyonluk coşkusunu yaşayacak olan Karadeniz temsilcisinde yönetim de oluşan pozitif havanın bozulmaması adına büyük çaba harcıyor.

Bordo-Mavililer'in hasretini bitirecek başkan olmanın hayallerini kuran Trabzonspor'un patronu Sadri Şener, 2011 için çok önemli mesajlar yolladı. Camianın birlik ve beraberliğinin bozulmamasını ilk isteği olarak vurgulayan Şener, "Yolu yarıladık. Şu an için her şey bizim elimizde. Biz aynı havamızı korursak geri kalan mesafeyi de istediğimiz şekilde alabiliriz. Şimdi tüm Trabzonlular'ın Trabzonspor çatısı altında birleşme vaktidir" diyerek camiaya seslendi.

'Sorunları aşabiliriz'

Zaman zaman oyuncu odaklı yaşanan sorunların da çok büyütülmemesini isteyen Sadri Şener, sözlerini şöyle noktaladı:

Hocamız Şenol Güneş, teknik adamlık konusunda en deneyimli isimlerden. O krizleri yönetecektir, biz de kendisine gereken tüm desteği sağlayacağız. Bu sezon bizim tek düşüncemiz kupaları üçlemek. Sezonu Türkiye Kupası ile kapatıp, Süper Kupa ile açmıştık. Şimdi ise şampiyonluk kupası var önümüzde. Buna da ulaşacak kapasitede olduğumuzu sanırım herkese gösterdik.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com