Başkanlar birbirine girdi!

Başkanlar birbirine girdi!
Türk futbol tarihinin en önemli kararlarından birinin alınacağı ve aylardır tartışılan 58.maddenin görüşüleceği Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu, Ankara Sheraton Oteli'nde yapılıyor.

Saat 12:00'te toplantıya verilen bir saat aranın ardından kritik toplantı sürüyor.

Orduspor ile Manisaspor Başkanı'nın arasında çıkan tartışmanın yumruklaşmaya vardığı gelen haberler arasında

Olağanüstü genel kurula verilen 1 saatlik arada yeniden toplanan TFF Yönetimi ile Kulüpler yine uzlaşamadı...

Genel kurul salonundan toplantı salonuna geçen Kulüpler Birliği ile TFF Yönetimi toplantısına Orduspor Başkanı Nedim Türkmen ile Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı damgasını vurdu. İkili arasında kavga çıktığı öğrenildi...

Verilen bilgiye göre; Nedim Türkmen ve Kenan Yaralı toplantı sırasında kendi aralarında tartışmaya başladı. Kenan Yaralı'nın Türkmen'i "Çok fazla konuşuyorsun" sözleri ile uyarması üzerine, tartışma daha da alevlendi.

Diğer kulüp başkanlarının araya girerek olayın daha fazla büyümesini engellendiği belirtildi. Toplantının son bölümünde yaşanan bu gelişme üzerine kulüp başkanları toplantı salonunu terketti ve yeniden genel kurul salonuna geldiler...

Çoğunluk kabul etmedi ama ara verildi

Genel Kurul'a aralarında İbrahim Kızıl, Sadri Şener, Kenan Yaralı gibi isimlerin olduğu bir grup kulüp yöneticisinin talebi üzerine 1 saatlik ara verildi. Divan Kurulu üyesi Yalçın Karadeniz'in gelen talep üzerine toplantıya ara verilmesini oylamaya sunduğu, çoğunluğun ara verilmesini kabul etmemesine rağmen 1 saatlik aranın verildiği gözlendi.

Toplantıdan ayrıntılar

- Divan üyesi Hasan Yener'in okuduğu Genel Kurul gündemi oy birliği ile kabul edildi...
- Genel Kurul Başkanlık Divanı Üyesi Yalçın Karadeniz şunları söyledi: Türk futbolu derinden sarsılmış ve kaotik ortama sürüklenmiştir. TFF hatalara düşmemek açısından Genel Kurulumuzu toplantıya davet etti. TFF buradan güçlü olarak çıkacaktır. Allah'tan hepimize başarılar diliyorum..
- TFF Başkan Vekili Lutfi Arıboğan'ın yaptığı açıklamaya göre Genel Kurul'a 240 delege katıldı. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com