Başkanlık savaşı başlıyor

Başkanlık savaşı başlıyor
Fenerbahçe’de kongre 2 Kasım’da gerçekleşecek, kongreye saatler kala 2 büyük başkan adayı tarafından kılıçlar çekildi.

Mehmet Ali Aydınlar daha önce aday olduğunu açıklamıştı Aziz Yıldırım’ında aday olduğunu açıklamasından sonra ortalık karışacak gibi. İki tarafta birbirini suçluyor ve birbirlerine ağır eleştiriler getiriyor.
 
Aziz Yıldırım, muhalefetin tüm eleştiri ve suçlamalarına karşın sessiz. Cuma günü medyanın karşısına çıkacak, daha net ifadeler kullanacak. Şimdilik yakın çevresi aracılığıyla, “Vaade ihtiyacımız yok. 15 yıldır yaptıklarımız ortada. Bize yüklenenleri de herkes tanıyor” mesajı veriyor. Gelen sıcak bilgi ise Yıldırım’ın eski mesai arkadaşı Ali Koç’u tekrar ikna etmek için çalıştığı, Celal Doğan ve Vefa Küçük’ü ise yönetimine aldığı yönünde.
 
Adaylık sonrası çok yoğun çalışan Mehmet Ali Aydınlar ise tavrını giderek sertleştiriyor, direkt Aziz Yıldırım’ı hedef alan çok ağır ifadeler kullanıyor. “Ben olmasaydım, Fenerbahçe 8, Milli Takım da 3 ile 5 yıl arasında ceza alacaktı” söylemini tekrarlayan Aydınlar,
borç sorununa çözüm ve dünyada ilk 5 sözü veriyor. Yıldırım’ın korku imparatorluğu şeklinde yönettiği tezini savunan Aydınlar, kongrenin güvenini kazanacak kişilerle görüşüp ekibine almaya çalışıyor, isimleri sır gibi saklıyor. (UGE)
 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com