Başkent'te Kütahya tanıtıldı

Başkent'te Kütahya tanıtıldı
EGEM Platformu tarafından Ankara'da düzenlenen Ege İlleri 4.Tanıtım Sergisi ve etkinlikleri, Ankara'da gerçekleştirildi.

EGEM Platformu tarafından Ankara'da düzenlenen Ege İlleri 4.Tanıtım Sergisi ve etkinlikleri, Ankara'da gerçekleştirildi.
Serginin açılışına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eski bakanlardan İsmet Sezgin katıldı. Mehter Takımının seslendirdiği marşlar ve halk oyunları gösterilerinin ardından fuarın açılışı yapıldı.
Atatürk Kültür Merkezi'nde 5 gün devam eden etkinliklerde Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak illerinin tanıtım stantları açılarak, Ege illerine özgü yöresel ürünlerin tanıtımının yapıldığı fuara Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, 30 metrekarelik 3 adet stand ile katılarak, kente özgü leblebi, helva gibi gıda ürünleri, halı, porselen, çini, el sanatlarımız, termal otellerimiz tanıtıldı.
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Sergisi ve Fuarı'na Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda, Kütahya Porselen, Nehir Termal Otel, Güral Harlek Otel, Yoncalı Termal Otel, Emet Termal Otel, Coşkun Işıkdoğan, Ref-San, Alopaşalı Çini, İznik Çini, Kütahya Konağı, Kütahyalı Sanatçılar Derneği, Hasan Akyüz El Sanatları Ltd.Şirketi, KPS Özsarı Leblebi firmaları katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com