Basketbol: ULEB Avrupa Kupası

Basketbol: ULEB Avrupa Kupası
Gruplarda son maçlar yarın yapılacak

İSTANBUL (AA) - Basketbol Erkekler ULEB Avrupa Kupası'nda 32 takımın mücadele ettiği ikinci turda, son grup maçları yarın oynanacak.

Son maçlar öncesi J Grubu'nda lider durumda bulunan ve son 16 takım arasına kalmayı garantileyen Aykon TED Ankara Kolejliler, deplasmanda Fransız ekibi BCM Gravelines'e konuk olacak.

Grupta çıkma şanslarını son haftaya taşıyan Türk ekiplerinden Pınar Karşıyaka, deplasmanda Fransa'nın Nanterre, Banvit evinde İsrail'den Hapoel Migdal, Beşiktaş İntegral Forex ise deplasmanda İspanya'nın CAI Zaragoza ekipleriyle karşı karşıya gelecekler.

Gruplarda son maçlar ve puan durumları şöyle:

I Grubu:

20.30 Ratiopharm-Fox Town Cantu

21.45 JSF Nanterre-Pınar Karşıyaka

Takım O G M  A Y P
1. JSF Nanterre 5 3 2 413 415 8
2. Ratiopharm 5 3 2 430 418 8
3. Fox Town Cantu 5 2 3 434 416 7
4. Pınar Karşıyaka 5 2 3 381 409 7

 

J Grubu:

21.00 BCM Gravelines-Aykon TED Ankara Kolejliler

21.30 Dinamo Banco di Sardegna-Brose Baskets

Takım O G M  A Y P
1. Aykon TED Ankara Kolejliler 5 4 1 417 398 9
2. Brose Baskets 5 3 2 391 373 8
3. Dinamo Banco di Sardegna 5 2 3 424 433 7
4. BCM Gravelines 5 1 4 373 401 6

 

K Grubu:

19.30 Maccabi Haifa-Khimki Moskova Region

21.30 Montepaschi Siena-CEZ Basketball Nymburk

Takım O G M  A Y P
1. Khimki Moskova Region 5 5 - 439 355 10
2. CEZ Basketball Nymburk 5 2 3 386 400  7
3. Maccabi Haifa 5 2 3 340 388  7
4. Montepaschi Siena 5 1 4 375 397  6

 

L Grubu:

19.00 Panionios-Bilbao Basket

20.15 Kızılyıldız Telekom-Nizhny Novgorod

 

Takım O G M  A Y P
1. Kızılyıldız Telekom 5 4 1 427 384 9
2. Nizhny Novgorod 5 4 1 390 362 9
3. Bilbao Basket 5 2 3 406 387 7
4. Panionios 5 - 5 334 424 5

 

M Grubu:

19.00 Banvit-Hapoel Migdal

21.30 Union Olimpija-Budivelnik Kiev

 

Takım O G M A Y P
1. Hapoel Migdal 5 4 1 428 396 9
2. Budivelnik Kiev 5 3 2 413 408 8
3. Banvit  5 2 3 385 386 7
4. Union Olimpija 5 1 4 368 404 6

 

N Grubu:

18.00 Khimik Yuzhne-Strasbourg

21.00 Alba Berlin-Radnicki Kragujevac

Takım O G M A Y P
1. Alba Berlin 5 4 1 387 359 10
2. Radnicki Kragujevac 5 2 3 397 388 7
3. Strasbourg  5 2 3 382 393 7
4. Khimik Yuzhne 5 2 3 355 381 7

 

O Grubu:

21.45 Valencia Basket-Unics Kazan

20.00 Stelmet Zielona Gora-Telenet Ostend

Takım O G M A Y P
1. Unics Kazan 5 4 1 385 352 9
2. Valencia Basket 5 3 2 427 355 8
3. Telenet Ostend  5 2 3 355 403 7
4. Stelmet Zielona Gora  5 1 4 345 402 6

 

P Grubu:

19.00 Lietuvos Rytas-Cedevita Zagreb

22.00 CAI Zaragoza-Beşiktaş İntegral Forex

 

 Takım   O   G   Y   A   Y   Av.   P 
1- Lietuvos Rytas    5  3   2   416   418     -2    8 
2- Beşiktaş İntegral Forex    5  3   2   362   375   -13   8 
3- Cedevita Zagreb    5  2   3   359   354    5   7
4- CAI Zaragoza     5   2   3   376   366   10   7
Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
  • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
  • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
  • Çok Okunanlar
      Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
      Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
      E-Posta: info@sansursuzhaber.com