Batman'da F.Bahçe Kafilesine Saldırı!

Batman'da F.Bahçe Kafilesine Saldırı!
F.Bahçe kafilesine taş yağmuru..

FENERBAHÇELİ yöneticileri ve gazetecileri taşıyan otobüs, stadın önünden ayrılmasının hemen ardından bir grup tarafından taş yağmuruna tutuldu. Taşlı saldırıya uğrayan otobüsün camları kırılırken, yaralanan olmadı.
Otobüsde 5 cam yere inerken, kafile havaalanına gitmeden önce Kristal Park’a uğradı. Şu anda emniyet önlemleri artırılırken takımı taşıyacak otobüs için eskort sayısı artırıldı. Takım otobüsünün geçeceği noktalara çok sayıda polislerin yerleştirileceği öğrenildi.

ÇOCUKLAR OTOBÜSE TAŞ ATTI

Fenerbahçe kafilesi maçın ardından stadyumdan ayrılıp, 3 ayrı otobüs eşliğinde TPAO’ya ait Kristal Park’a gitmek için yola çıktı. Kafilenin Şafak Mahallesi’nden geçişi sırasında içinde yöneticilerin bulunduğu otobüs, yaşları 8 ile 12 arasında değişen 4-5 çocuk tarafından taşlandı. Başkan Aziz Yıldırım’ın bulunmadığı otobüsün bir camının kırıldığı bir camının da çatladığı öğrenildi. Polis, anında çocuklara müdahale ederek uzaklaştırdı. Sarı- lacivertli kafile saat 19.30’da kalkacak olan özel uçağın saatini Kristal Park’ta dinlenerek bekledi.

STADA GİREMEYENLER TV’DEN İZLEDİ

Karşılaşmaya yoğun ilgi nedeniyle stada giremeyen Batmanlılar, maçı kahvelerde TRT’nin Kürtçe yayın yapan TRT 6 kanalından izledi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com