Bayılan Kadına Baykal Yardımı

Bayılan Kadına Baykal Yardımı
Döşemealtı'nın Camili Köyü'nde düzenlenen bahar şenliğine katılan Deniz Baykal, köylülerle bir araya geldi.

 

Şenliğe katılanlarla selamlaşan Baykal, fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı. Burada bir de konuşma yapan Deniz Baykal, etkinliğe öncülük eden Camili Köyü yerlisi, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğretim görevlisi Kahraman Köktürk'e de teşekkür etti.

Döşemealtı'nın hızla büyüyen, gelişen ve parlak bir istikbale sahip ilçe olduğunu dile getiren Deniz Baykal, şöyle dedi:

"Daha işin başında, yola yeni çıkıyor. Ama yola çıkarken, kendisine sahip çıkan çok değerli arkadaşlarımın olduğunu memnuniyetle görüyorum. Önümüzdeki zaman içinde Döşemealtı hızla gelişecek, ilerleyecek ve bugün burada talep edilen ihtiyaçların çok daha fazlası en kısa zamanda gerçekleştirilecek. Şurada dile getirilen konuların her birisi en masum, en sıradan, en doğal talepler. Bunların bir an önce gerçekleşeceğine inanıyorum. Bu konuda belediyeler, hükümet öncülük yapacaktır. Biz de elimizden her türlü katkıyı, desteği vereceğiz. İnşallah orada söylenen yatırımların açılış töreninde de sizlerle bir arada olacağız."

Önümüzdeki dönemde topluma hizmet etmek için sivil toplumun yapacağı girişimlerin büyük önem kazanacağına dikkati çeken Deniz Baykal, "Alışılmış, sıradan vaatlerle, sözlerle, politikacı oyunlarıyla bir yere varılamadığı yaşanan deneylerle ortadadır. Şimdi artık sivil toplumun, genç yeni liderlerin, deneyimli insanlarla el ele vererek, halkın ve memleketin sorunlarını çözmesinin zamanıdır" diye konuştu.

BAYGINLIK GEÇİREN KADINA YARDIM ETTİ

Konuşmasının ardından şenlik alanından ayrılmak üzere aracına yönelen Deniz Baykal, kendisiyle tanışmak ve fotoğraf çektirmek isteyen, ancak sıcak nedeniyle baygınlık getiren bir kadına yardım eli uzattı. Gülsüm Coşkun adlı kadının yere düştüğünü gören Deniz Baykal, çevredekilerin de yardımıyla Coşkun'un koluna girerek, yerden kaldırdı. Coşkun'a ambulansa kadar eşlik eden Baykal, daha sonra şenlik alanından ayrıldı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com