Bayıltan fuhuş baskını

Bayıltan fuhuş baskını
Beyoğlu’daki bir striptiz barda fuhuş pazarlığı yapıldığı ihbarı üzerine baskın yapan polis, Rus, Ukrayna, Belarus ve Moldova uyruklu 25 kadını gözaltına aldı.

Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen kadınlardan biri bayıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, Beyoğlu’nda bir striptiz barda fuhuş pazarlığı yapıldığı yolunda aldıkları ihbar üzerine harekete geçti. İki polis memuru müşteri gibi içeri girerek masalarına gelen iki kadın ile otelde fuhuş yapmak için pazarlık yaptı. Geceliği 300 TL’ye kadınlarla fuhuş için anlaşan polisler dışarıda bekleyen meslektaşlarını telefonla arayarak aralarında kullandıkları, "Biz danstayız. Siz de gelin" parolasıyla baskın için start verdi. Yapılan baskında kaçmaya çalışan Rus, Ukrayna, Belarus ve Moldova uyruklu 25 kadın gözaltına alındı. Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen kadınlar yüzlerini çanta ve montlarıyla gizlemeye çalıştı. Kadınlardan biri ise emniyetin merdivenlerinde bayıldı. Kadınların yapılan işlemlerinin ardından sınırdışı edileceği belirtildi.

Eskort kızlar da yakalandı

İnternet üzerinde erkeklerle tanışıp evlerinde fuhuş yaptıkları ileri sürülen 9 kadın, Ümraniye, Ataköy ve Beylikdüzü’nde polisin yaptığı baskınlarda gözaltına alındı. Kadınların erkeklerle 600 ile 800 TL arasında fuhuş yaptıkları belirtildi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com