Bayıltan ikramiye!

Bayıltan ikramiye!
Büyük ikramiyenin isabet ettiği 4 talihliden Mersin'de yaşayan özel güvenlik görevlisi Özdemir, ikramiyenin kendisine çıktığını öğrenince bayılmış.
Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin isabet ettiği 4 talihliden birinin Mersin'de yaşayan 25 yaşındaki özel güvenlik görevlisi Şahin Özdemir, olduğu belirtildi.
 
Merkez Akdeniz ilçesine bağlı Kazanlı Mahallesinde yaşayan ve kameralara konuşmayı reddeden talihlinin babası Ökkeş Özdemir (55),  7 çocuk sahibi olduğunu ve bu çocuklarını çeşitli sıkıntılarla büyüttüğünü söyledi.
 
Yaklaşık 15 yıl önce Gaziantep'ten Mersin'e taşındıklarını ifade eden Özdemir, oğlu Şahin'in gelini Nevin ve diğer 3 oğluyla ikramiyeyi almak için Ankara'ya gittiğini belirterek, ikramiyeyle ilk önce Şahin'e ve diğer çocuklarına ev alacaklarını, kalan parayla da tüm ailenin rahat edebileceği bir iş yeri açmayı planladıklarını söyledi.
 
İkramiyeyi öğrenince bayılmış
 
Şahin Özdemir'in çalıştığı akaryakıt dolum tesisinin sahibi Şerafettin Kadıoğlu da, Özdemir'in zorluklarla hayatını sürdüren bir kişi olduğunu belirterek, ikramiyenin böyle birine çıkmasından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.
 
Özdemir'in biletine ikramiye isabet ettiğini 1 Ocak Salı günü iş yerinde öğrendiğini anlatan Kadıoğlu, ''Şahin, ikramiyeyi ilk öğrendiğinde bayılıp kalmış. Sonra arkadaşlarının yardımıyla kendine gelen Şahin, olayı internetten doğrulatınca, sevincini ilk önce arkadaşlarıyla paylaşıp evine gitti'' dedi.
 
Telefonları susmuyor
 
Şahin'in ailesiyle dün bir araya geldiklerini belirten Kadıoğlu, şöyle devam etti:
 
''Ailesinin anlattığına göre, Şahin'in bu zamana kadar küs olduğu bazı aileler, Şahin'i görmek için evlerine gelmiş. Adeta Şahin'in akraba sayısı bir anda arttı. O kadar çok kişi aramaya başladı ki, telefonunu tamamen kapatmaya başladı. Şimdi de bileti tahsil etmek için Ankara'ya gitti. İnşallah Şahin parayı iyi değerlendirip, rahat bir yaşantı sürer.''  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com