'Baykal Beni Sıkıştırıp Mıncıkladı!'

'Baykal Beni Sıkıştırıp Mıncıkladı!'
Deniz Baykal ile ilgili şok bir iddia..

Savcılık sorgusundan sonra serbest bırakılan Oda Tv yazarı İklim Ayfer Kaleli'nin bir telefon görüşmesinde Deniz Baykal'la ilgili taciz iddiasında bulunduğu ortaya çıktı. İddiaya göre 2 ay önce Meclis'teki odasında Baykal tarafından tacize uğrayan Kaleli, patronu Soner Yalçın'ı aradı. Son operasyonla gözaltına alınan Kaleli'ye Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgu sırasında Soner Yalçın'la yaptığı ve dinlemeye takılan bu görüşme hatırlatıldı.

Kaleli, “Bu görüşmede Deniz Baykal'ı tekrar arayıp taciz iddiasıyla ilgili kayıt yapabileceğinizi söylüyorsunuz. Böyle bir kayıt yaptınız mı? Amacınız nedir?” sorusuna, “Anlattıklarımın doğru olduğunu belirtmek için Soner Yalçın'a inkar ederse kayıt yapabilirim dedim. Ama kayıt yapmadım” diye cevap verdi.

Kendisini Uyardım Kaçmak İstedim Ama..

Skandal olay savcılık ifadesine yansıdı. Kaset skandalı nedeniyle CHP Genel Başkanlığından ayrılan Baykal ile röportaj yapmak için yanına gittiğini aktaran Kaleli, Baykal'ın odasına girdiğinde yaşadıklarını şöyle anlattı: "Ben odasına gittiğimde kendisi bana röportajı bırakmamı, hayatı hafife almamı, beraber yüzmeye gitmemizi, yemek yiyip sohbet etmemizi ve evinde kimsenin olmadığını söyledi. Ben bana karşı tacizde bulunduğunu anlayınca ben kendisini uyardım. Kalkıp odasını terk etmeye kalktığımda, kolumdan tutup 'tamam sakin ol, sen çok agresifsin' dedi. Ben daha sonra odadan çıktım."

Dinlemeye takılan konuşmalarda ise ilginç diyaloglar var.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com