“Baykal siyasetin tanrısıdır”

“Baykal siyasetin tanrısıdır”
CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, ulus devletin tek sigortası olarak gördüğü Deniz Baykal için, “O siyasetin bir tanrısıdır. Allah uzun ömür versin ki güvencemiz olsun” dedi.

CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, partisinin bir önceki Genel Başkanı Deniz Baykal için ilginç açıklamalarda bulundu.
 
Antalya Ekspres Gazetesi’nin haberinde Sapan, Baykal için “Tanrı” benzetmesi yaparak, “Şu an Türkiye’de aktif siyasetin içindeki tek büyük lider, kesinlikle Baykal’dan başkası değildir. Ona Allah uzun ömür versin, tek çare kesinlikle Baykal’dır. Türkiye Cumhuriyeti’nde Atatürk’ten sonraki ulus devlet, laik devlet anlamındaki bir siyasal tanrısıdır.” dedi.
 
“BABAMDAN ÖTE SEVİYORUM”
 
Son dönemde CHP Grubunda Deniz Baykal’ın yaptığı konuşmayı kasete alıp medya mensuplarına da dağıtan Yıldıray Sapan, Türkiye’de kapı kapı dolaştıklarını ve halkın derdini dinlediklerini söyleyerek, “Herkes Baykal’a adeta tapıyor” dedi.
 
Baykal’ın çantasını taşımasıyla “çantacı” yakıştırması da yapılan Sapan, “Ben onu babamdan öte seviyorum. Değil çantası her şeyini taşır, saygıda kusur etmem” diye konuştu. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com