Baykal’dan Arınç’a: Başka kapıya!

Baykal’dan Arınç’a: Başka kapıya!
CHP eski genel başkanı Deniz Baykal, Bülent Arınç’ın sözlerine yönelik olarak “Ben Arınç’ın muhatabı değilim. Başka kapıya” dedi.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın önce suçlayıp sonra “amacım o değildi” dediğini belirterek, “Ben Arınç’ın muhatabı değilim. Başka kapıya. Günlük tartışmalarla, söylediği yalan yanlış sözlerle köşeye sıkışınca, geçmişte şerefle görev yapmış insanları suçlayarak sözlerinin sorumluluğundan sıyrılmaya çalışmak ruh asaletini yansıtan bir davranış değildir” dedi.
 
Baykal, yaptığı yazılı açıklamada, “Bir Bülent Arınç klasiği ile daha karşı karşıyayız. Önce itham ediyor, sonra tevil ediyor. Önce suçluyor, sonra amacım o değildi diyor. Gene öyle yapmış” dedi. Arınç’ın bu defa yanlış kapıyı çaldığını ifade eden Baykal, şunları kaydetti:
 
“Ben Arınç’ın muhatabı değilim. Başka kapıya. Günlük tartışmalarla, söylediği yalan yanlış sözlerle köşeye sıkışınca, geçmişte şerefle görev yapmış insanları suçlayarak sözlerinin sorumluluğundan sıyrılmaya çalışmak ruh asaletini yansıtan bir davranış değildir. Eğer Sayın Arınç önce karşı çıkıp, sonra boyun eğenleri, el pençe divan duranları görmek istiyorsa kendi saflarına bir göz atsın. Cumhuriyet Halk Partisi ve Deniz Baykal dün ne söyledi ve yaptıysa, bu gün de aynısını söylemeye ve yapmaya devam ediyor.” (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com