Baykal'ın yasak aşkı deşifre oldu!

Baykal'ın yasak aşkı deşifre oldu!
Odatv iddianamesinde Eski CHP Lideri Deniz Baykal ile Odatv muhaberi İklim Bayraktar arasındaki diyaloglar ortaya çıktı...

Oda TV soruşturması kapsamında hazırlanan iddianamenin mahkemece kabul edilmesi sonrası o iddianamenin içeriği de ortaya çıktı.

KAYITLAR İDDİANAMEDE

İddianamede Baykal tarafından taciz edildiği iddia edilen Oda TV muhabiri İklim Bayraktar ile CHP'nin Eski Genel Başkanı Deniz Baykal arasında geçen telefon konuşmaları da var. Deniz Baykal ve İklim Bayraktar da iddianamede. İddianameye daha önce CHP Genel Başkanı Deniz Baykal tarafından taciz edildiğini öne süren İklim Ayfer Bayraktar Kaleli'nin, Baykal ile yaptığı telefon görüşmelerini kayıtları da girdi.

Kaleli'nin bu görüşmelerinde ısrarla Deniz Baykal ile buluşmak istediği anlaşılıyor. İki isim arasındaki görüşme iddianamede şu ifadelerle yer aldı:

EŞİMDE DE YOK SEYAHATTE


İklim'in "Komşu komşu hu sen çok hayırsız çıktın ya" "...aramıyorsun ölüyorum zatüreden" dediği, Baykal'ın "Ya sen de aramıyorsun" dediği, İklim'in "Yemin ederim ölüyorum şimdi iyiyim ve eşimde yok seyahatte" dediği, Baykal'ın "Sağlıklı olup ta hayatın hakkını vermen için bütün şartlar müsaitmiş" dediği, İklim'in "O şartlar hep müsaitte ben hasta olmasam" dediği, 21 Şubat tarihli telefon görüşmesinde ise İ.Kaleli'nin "bugün uğrayacam sana yarım saat filan"dediği, Baykal'ın "Yav ev kadın var bilmem ne karmakarışık" dediği" dediği tespit edildi.

Bayraktar'ın CHP lideri Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeler de iddianameye girdi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com