Bayrak müzede sergilenecek

Bayrak müzede sergilenecek
Tavşanlılı Fenerbahçeli'lerin GLİ yeraltında açtığı bayrak Fenerbahçe tarafından müzeye konulmak üzere istendi.

Tavşanlılı Fenerbahçeli'lerin GLİ yeraltında açtığı bayrak Fenerbahçe tarafından müzeye konulmak üzere istendi.
Tavşanlı'da fanatik Fenerbahçe taraftarlığı ile tanınan Mehmet Bacaksız, özel bir çekim için girdikleri Tunçbilek GLİ yeraltında Müessesenin izni ile maden çalışanlarıyla birlikte Fenerbahçe bayrağını diktiklerini söyledi. Bu haberin ulusal basında yer aldığını belirten Bacaksız bunun üzerine yeraltına açılan bayrak ve fotoğrafların Fenerbahçe müzesine istendiğini kaydetti.
Fenerbahçe müzesinde Tavşanlı'nın ve GLİ'nin isminin geçmesinin memnuniyet verici olduğunu belirten Bacaksız, bu olayın kendileri için büyük bir gurur olduğunu ifade etti. Bayrağın ve fotoğrafların müzede yer almasından sonra müzeyi ziyaret edip müzedeki halini Tavşanlı vatandaşlarına basın aracılığıyla göstermek istediğini belirtti.
Mühendis Recep Çelik ise geçen haftalarda şehir dışında seyahate Fenerbahçeli bir vatandaşla tanıştığını ve aralarında sohbet geçtiğini söyledi.
Çelik, sohbet esnasında 2004 yılında ilk defa yer altına Fenerbahçe bayrağı açtıklarını söylemesi üzerine arkadaşının bu konuyu yetkililere ileteceğini ve bayrak ve fotoların Fenerbahçe müzesine konulabileceğini belirttiğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com