Bayram harçlıkları ucuz akıllı cebe!

Bayram harçlıkları ucuz akıllı cebe!
Akıllı telefon rekabeti, tüketiciye yaradı. Yeni çıkan modeller, 600 TL'nin bile altında bir fiyata akıllı telefon sahibi olma imkânı tanıyor.

Akıllı telefonlar artık lüks değil. 7'den 70'e herkesin ilgi alanına giren ve sahip olmak istediği akıllı telefonlarda son aylarda ciddi bir fiyat devrimi yaşanıyor. Cihaz üreticilerinin neredeyse bayram harçlıklarıyla alınabilecek cihaz üretimi ve satışı için yaptıkları rekabet tüketiciye yarıyor. Pahada hafif olsa da özellik bakımından binlerce liralık modellere kafa tutan bu cihazlarda, 3G'den 5 megapiksel kameraya, dokunmatik ekrandan mobil ödemeye kadar birçok özellik bulunuyor. Hatta GSM operatörlerinin özel kampanyaları ile taksitler 10 TL'ye kadar düşüyor.

Özellikle '200 dolarlık iPhone 4 çıkacak' haberi Apple'ın en dişli rakiplerini harekete geçirdi. Samsung ve Nokia, ucuza satmayı planladığı telefon modellerini arka arkaya tanıttı. Nokia, 180 euro bedelle satmayı düşündüğü yeni Symbian Belle işletim sistemli modellerini tanıtırken, Samsung ise 200 doların altında satacağı Galaxy'nin yeni modellerini satışa sundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com