Bayram ziyaretine gelmeyen çocuklarını tüfekle vurdu

Bayram ziyaretine gelmeyen çocuklarını tüfekle vurdu
Öfkeli baba bir çocuğunu öldürürken diğerini de yaraladı
Muğla'da akıllara durgunlık veren bir olay yaşandı. Ayrı yaşadığı çocukları bayram ziyaretine gelmedi diye sinirlenen baba pompalı tüfekle çocuklarını vurdu.
 
Bodrum'un Turgutreis mahallesinde meydana gelen olayda bir yıldır eşi ve çokcuklarından ayrı yaşayan T.İ. (47) kurban bayramında kendisini ziyerete gelmeyen çocuklarına sinirlenerek pompalı tüfekle evlerine gitti. Kızı Ebru İşli'yi kalçasından vuran baba 17 yaşındaki oğlu Nazmi'yi ise sürükleyerek dışarıya çıkardı. Evin karşısındaki arazide oğluyla boğuşan baba oğlunu pompalı tüfekle karnından ve göğsünden vurdu.
 
Nazmi İşli olay yerinde hayatını kaybederken kızı Ebru ve ateş açtığında eline isabet eden vatandaş yaralandı. Bir kişiyi öldürüp 2 kişiyi yaralayan baba olaydan sonra ortadan kayboldu. Anne Sergül İşli sinir krizi geçirirken annenin çalıştığı işyerinin sahibi babanın daha önce de çocuklara şiddetuyguladığını söyleyerek;

"Bir yıl önce Segül İşli eşine boşanma davası açtı. Çocuklara şiddet uyguluyordu. Çalışmaz, çocuklarını çalıştırır ve paralarını alırdı. Buna dayanamayan anneleri boşanma davası açarak ayrı yaşamaya başladı. Her zaman tehdit alıyordu kocasından, geçen hafta yine tehdit etmişti, jandarmaya şikayet etti, ama jandarma üstünde durmadı. Bunun adı yine devlet koruyamadı oldu" dedi. (MRE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com