Baz istasyonu mahalleliyi kızdırdı

Baz istasyonu mahalleliyi kızdırdı
Söke'nin Fevzipaşa Mahallesi'nde, bir binanın çatısında baz istasyonu varken, hemen yanına ikinci bir baz istasyonunun daha yapılacağının haberi mahalleliyi sokağa döktü.

Sökeli vatandaşlar sağlıkları ile oynandığını belirterek, yetkililerin baz istasyonlarına izin vermemeleri gerektiğini söylüyor.
Mevcut baz istasyonunun kaldırılması için çabalarken, hemen yanı başına ikincisinin kurulduğunu belirten Mahalle Muhtarı Ahmet Yöntem; “Baz istasyonlarının insan sağlığına verdiği zararlar herkesçe biliniyor. Ancak evlerin yanına kurulmaya devam ediliyor. Biz mahallemizde baz istasyonlarını istemiyoruz. Mevcut baz istasyonunun kaldırılması ve diğer istasyonunun kurulmaması için gereken her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

İMZA TOPLANIYOR
Söke'nin Fevzipaşa Mahallesi Hastane kavşağı bölgesinde bir apartmanın üzerine bulunan ve kurulması için çalışma başlatılan baz istasyonlarının kaldırılması için mahalle sakinleri imza toplamaya başladı. İmza kampanyasının ilk gününde bin imzayı geçtiklerini belirten Mahalle Muhtarı Ahmet Yöntem, “Toplanan imzaları gerekli makamlara göndereceğiz” dedi.
Baz istasyonlarının kaldırılması için her türlü eylemi yapmaya hazır olduklarını belirten Muhtar Ahmet Yöntem, yetkililerin seslerini duymasını istedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com