Bazı Oyuncular Beni Sabote Etti!

Bazı Oyuncular Beni Sabote Etti!
Rijkaard, bazı oyuncuların kendisini sabote ettiğini iddia etti. Rijkaard'ın Servet, Mustafa ve Hakan'ı işaret ettiği ifade ediliyor...

Hollandalı teknik adam, Ankaragücü maçında yedikleri gollerden üçünün CD’sini başkana izletti ve “Bakın; üçü birbirinin kopyası. Bunun adı sabotajdır!” ifadesini kullandı

Galatasaray’ın 4-2’lik Ankaragücü yenilgisi sonrası istifa çağrıları ile hedef tahtası haline gelen Teknik Direktör Rijkaard ile Başkan Adnan Polat dün Florya’da zirve yaptı. Hollandalı hoca, yenilen gollerin CD’sini başkana izleterek “Bakın, üç gol de birbirinin aynı. Bu da benim takım tarafından sabote edildiğimin en büyük ispatıdır!” dedi.

SADECE MİLAN BAROS OYNADI

Rijkaard, Polat’a “Karabük maçı sonrası isteksiz oynayanlarla ilgili rapor istediniz. Ben de sorun yok demiştim. Ancak Ankaragücü maçındaki görüntüler futbolcuların masum olmadığını gösteriyor. Hiçbir takım birbirinin kopyası üç golü aynı şekilde yemez. Baros dışında kazanmak adına bir şeyler yapan futbolcum ne yazık ki sahada yoktu” diye konuştu.

HAKAN, SERVET VE MUSTAFA

Başkan ise suçlamanın ağır olduğunu ifade ederek, “Galatasaray forması giyen bir futbolcunun hocasını istemiyor diye maçı kaybedeceğini düşünemem bile. Bunu yapan varsa bize isim olarak ver” dedi. Hollandalı teknik adam ise bu konuda isim vermeyeceğini belirtti. Ancak Rijkaard’ın Servet, Mustafa ve Hakan’ı işaret ettiği ifade edildi.

DURUMUMUZ BELLİ DEĞİL!

Rijkaard, Polat ile bu değerlendirmeyi yaptıktan sonra, tercümanı olmadan, Adnan Sezgin ile İngilizce olarak baş başa yaklaşık yarım saatlik bir toplantı daha yaptı. Öte yandan Hollandalı, sabah idmanı öncesi futbolcularla bir toplantı yaparak “Durumumuz belli değil. Önümüzde Fener maçı var. Hep birlikte hazırlanmalıyız” diyerek, takıma 1 gün izin verdi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com