"BBP 19 yaşında"

"BBP 19 yaşında"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Kütahya Merkez İlçe Başkanı Suat Okdelen, 29 Ocak 1993 yılında kurulan BBP'nin 19 yıldan bu yana çizgisinden sapmadığını ifade etti.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kütahya Merkez İlçe Başkanı Suat Okdelen, 29 Ocak 1993 yılında kurulan BBP'nin 19 yıldan bu yana çizgisinden sapmadığını ifade etti.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Kütahya Merkez İlçe Başkanı Suat Okdelen, partisinin kuruluş yıldönümüyle ilgili yaptığı açıklamada, BBP'nin 19 yıldan bu yana çizgisinden sapmadığını kaydetti.
29 Ocak 1993, gelenekten geleceğe, yeni oluşum'dan Büyük Birlik Partisi'ne adım atışımızın tarihidir diyen Okdelen; 'Geçmişi şaibesiz, alnı açık Türkiye sevdalılarının kurduğu, şan ve şeref dolu bir geçmişe sahip, derin tarihin, derin milletin çelikleşmiş iradesi Büyük Birlik Partisi 19 yıldır doğru çizgisinden sapmayan bir anlayışla Türk siyasi hayatının yüz akı olmaya devam etmektedir. Bu vesile ile merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu minnetle ve şükranla anıyoruz. mekanı cennet olsun. Bu güne dek hizmeti geçen tüm dava arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

'BBP MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLADI'
2011 genel seçimlerinde milletvekili adayı olmak isteyenlerin başvurularının kabul edildiğini belirten Okdelen; 'Partimizin milletvekilliği aday adaylığı başvuruları başlamıştır. Başvuru Formu Internet sitemizden alınabilecektir. Müracaatlar, adaylık için istenilen belgelerle birlikte İl Başkanlıklarımıza veya İl Başkanlıklarımızın bilgileri dâhilinde Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı'na yapılacaktır' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com