BBP Genel Başkanı Destici:

BBP Genel Başkanı Destici:
"30 Mart'ta hem oy oranını hem de belediye başkanlığı sayısını artırma anlamında seçimin tek galibi, Büyük Birlik Partisi olacaktır"

ESKİŞEHİR (AA) - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "30 Mart'ta hem oy oranını hem de belediye başkanlığı sayısını artırma anlamında seçimin tek galibi, Büyük Birlik Partisi olacaktır" dedi. 

Destici, partisinin Eskişehir'in Sivrihisar ilçesindeki seçim koordinasyon merkezinin açılışında yaptığı konuşmada, Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) 21 yıllık mazisinin tertemiz olduğunu ifade etti.

Ülkenin bütün problemlerini kısa sürede çözecek projelerle ülkeyi yönetmeye talip olduklarını anlatan Destici, "30 Mart'ta hem oy oranını hem de belediye başkanlığı sayısını artırma anlamında seçimin tek galibi, Büyük Birlik Partisi olacaktır. Bundan zerre kadar şüphemiz yoktur. Büyük Birlik Partisi, bu başarıyı çoktan hak etmiş bir siyasi harekettir. Hani diyorlar ya, 'alternatif yok' diye. Alternatif var, Büyük Birlik Partisi. Yeter ki milletimiz, vicdanını dinlesin" diye konuştu.  

Destici, yerel yönetimlerde BBP'nin, Türkiye'nin en başarılı partisi olduğunu savunarak, şunları kaydetti: 

"Biz, 2009 yılında kazandığımız bütün belediye başkanlıklarının tamamına yakınını iktidar partisinden devraldık. Şimdi şöyle kara bir propaganda yapmaya çalışıyorlar. 'Belediye iktidarda olursa hizmet gelirmiş, iktidarda olmazsa hizmet gelmezmiş' diye. Bizden önce Sivas Belediyesi, AK Parti'deydi. Sivas'ı, 5 yıl onlar idare etti. Şimdi 5 yılda biz idare ettik. Onların dönemi ile bizim dönemimizi kıyaslayalım. Bir katı, iki katı değil, eğer üç katından az hizmet yapmışsak, ben adayımı çekeceğim, sizin adayınızı destekleyeceğim, var mısınız? Hodri meydan diyorum çünkü yerel yönetimlerde, 'at binenin kılıç kuşananın'dır. Partiniz başarılıysa, belediye başkanınızın arkasında duruyorsa, belediye başkan adayınız ehliyetli ve liyakatli gerisi hikaye. Onun için biz, Türkiye'nin her yerinde ehliyetli, liyakatli, gerçekten dürüst, çalışkan adaylarla milletimizin huzurundayız. Geçmişte de bu tür adaylarla çıktığımız için en başarılı belediyeler, Büyük Birlik Partili belediyelerdir."

Destici, konuşmasının ardından merkezin açılışını gerçekleştirdi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com