BBP Genel Başkanı Destici, Tarsus'ta:

BBP Genel Başkanı Destici, Tarsusta:
"Seçim meydanlarında vaat edilen bir şey yok. Bir kayıkçı kavgası tutturmuş gidiyorlar. Milletin meseleleriyle sorunlarıyla hiç ilgilenmiyorlar. Varsa yoksa kendi gündemleri. Çatışarak, kaos yaratarak oy kavgası yapıyorlar. Biz onlara uymayacağız"

MERSİN (AA) - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, seçim meydanlarında hiç bir şeyin vaat edilmediğini belirterek, "Bir kayıkçı kavgası tutturmuş gidiyorlar. Milletin meseleleriyle sorunlarıyla hiç ilgilenmiyorlar. Varsa yoksa kendi gündemleri. Çatışarak, kaos yaratarak oy kavgası yapıyorlar. Biz onlara uymayacağız" dedi.

Destici, partisinin Tarsus ilçe binasının açılışında yaptığı konuşmada, 30 Mart'taki yerel seçimlere ciddi şekilde hazırlandıklarını, 81 ilde partisinin kendi adaylarıyla seçimlere gireceğini söyledi.

Her türlü haksızlık ve ayırımcılığa rağmen halkın tercihini Büyük Birlik Partisi'nden yana kullanacağına inandığını dile getiren Destici, "Seçim meydanlarında vaat edilen bir şey yok. Bir kayıkçı kavgası tutturmuş gidiyorlar. Milletin meseleleriyle sorunlarıyla hiç ilgilenmiyorlar. Varsa yoksa kendi gündemleri. Çatışarak, kaos yaratarak oy kavgası yapıyorlar. Biz onlara uymayacağız" diye konuştu. 

Büyük Birlik Partisi olarak Hak'kın ve halkın yanında olmaya devam ettiklerini vurgulayan Destici, şöyle devam etti:

"Milletin ve ülkenin pek çok problemi varken diğer partiler, çözüm üretemedikleri gibi kamplaştırma ve ayrıştırmaya devam ediyor. Ayrıştırmayla aramıza fitne sokmak isteyenler var. Bölücülerin partisi ise iş, aş, hizmet vaat etmiyor. Özerklik ve öz yönetim diyor. Yani kendi vergi sistemlerini, kendi güvenlik birimlerini kurmak istiyor. Türk milleti sabırlıdır. Canını, malını verir ama bu ülkenin bir çakıl taşını dahi vermez. Bunlara birileri taviz verebilir ama biz onların rüyalarını kabusa çevirir, kursağında bırakırız. Türkiye, Türküyle, Kürdüyle, Arabıyla, Çerkeziyle büyük bir millettir. Ayrısı, gayrısı olmaz. Bugün Türkiye'de ciddi anlamda ekonomik sıkıntı var. Halk yokluk, yoksulluk içinde yaşıyor. Çünkü Türkiye'de adil bir yönetim anlayışı yok. Kapitalist sistemi yıkıp, adil sistemi kuracağız. Bunlar BBP'li belediye başkanlarının başarılarını gizliyor. BBP'li 20 belediye başkanı, diğer partilerin en az 3 katı daha fazla hizmet veriyor. Bu nedenle hepsine hodri meydan diyoruz. Milletimiz, 30 Mart yerel seçimlerinde inanıyoruz ki tercihlerini Büyük Birlik Partisi'nden yana yapacak."

Destici, konuşmasından sonra Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kaptan Kartal ve Tarsus Belediye Başkan adayı Hasan Köse'yi vatandaşlara tanıtarak, destek istedi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com