BBP 'si Emet'te de teşkilatlandı

BBP 'si Emet'te de teşkilatlandı
Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kütahya'nın Emet ilçesinde de teşkilatlandığı bildirildi. Gerçekleştirilen toplantıda, Ethem Çelik BBP'nin Emet İlçe Başkanılığı görevine getirildi.

Çelik, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: 'Uzun bir aradan sonra Emet ilçemizde tekrar BBP ilçe teşkilatını kırmanın vermiş olduğu heyecan ve mutluluğun yanında merhum genel başkanımız sayın Muhsin Yazıcıoğlu hayatta iken başlatmış olduğumuz bu girişimin o hayatta iken gerçekleşmemiş olması dolayısıyla bir burukluk yaşamaktayız. Bundan sonra bizlerin üzerine düşen O'nun emanetini, davasını devam ettirmek, merhum genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun göstermiş olduğu doğrultuda onunda dediği gibi temiz bir vicdanla temiz bir uslubla siyaset yapmak için BBP için Emet için varız diyoruz. Son olarak elim bir kaza sonucu şehit olan Genel başkanımız dava arkadaşları ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz' dedi.
BBP Emet ilçe teşkilatı şu isimlerden oluştu: Başkan Ethem Çelik, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Özer, Genel Sekreter Cemal Tanrıkulu, Muhasip Şükrü Demir, Halkla ilişkiler Sorumlusu Yaşar Kösem. Denetleme Kurulu Ethem Gül, Kenan Alsancak, Ahmet Korhan.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com