BBP'den Erdoğan'a 'idam' teklifi

BBP'den Erdoğan'a 'idam' teklifi
İlk olarak Başbakan Erdoğan'ın dillendirdiği 'idam cezası' siyaset dünyasının gündemini meşgul etmeye devam ediyor. İdam cezasını destekleyen partilerden biri olan BBP'nin lideri Destici, konuyla ilgili hazırladıkları teklifi Erdoğan'a sunduklarını söyled

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin, idam cezasının geri getirilmesine yönelik hazırladıkları teklifi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sunduğu bildirildi.

BBP'den yapılan yazılı açıklamada, Destici'nin Başbakanlık Resmi Konutu'ndaki görüşmede, Erdoğan'a, idam cezasının geri getirilmesi, Siyasi Partiler Yasası ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin yaptıkları çalışmalarla önerileri sunduğu belirtildi.

Destici'nin idam cezasının geri getirilmesine yönelik topladıkları 2 milyon imzanın yanı sıra bu konudaki diğer çalışmalar hakkında Erdoğan'a bilgi verdiği kaydedilen açıklamada, görüşmede seçim sisteminde yapılmasını istedikleri değişiklikler ve siyasi partilere yardımların da gündeme getirildiği bildirildi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com