BBP'den "gör" projesi

BBP'den "gör" projesi
Eskişehir Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Ahmet Namık Akdoğan, Türkiye'nin gelişmesi, güvenli, özgür ve müreffeh olabilmesi için projeler ürettiklerini belirterek, "Siyasete ahlakı hakim kılmak istiyoruz.

Eskişehir Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Ahmet Namık Akdoğan, Türkiye'nin gelişmesi, güvenli, özgür ve müreffeh olabilmesi için projeler ürettiklerini belirterek, 'Siyasete ahlakı hakim kılmak istiyoruz. Demokrat, maneviyatçı, teşebbüsçü, ekonomi yanlısı fertlerle içinde bulunduğumuz meselelerin çözülebileceğine inanıyoruz' dedi.
BBP İl Başkanı Ahmet Namık Akdoğan, yaptığı açıklamada, GÖR (güvenlik, özgürlük, refah) projelerini oluşturduklarını, parti hedeflerinin güvenli, özgür ve refaha kavuşmuş bir Türkiye olduğunu belirtti. Türkiye'nin içinde bulunduğu duruma bakıldığında, GÖR projesinin öneminin ortaya çıktığını söyleyen Akdoğan, 'Vatandaş kime güveneceğini, devletin hangi kurumunun doğru, hangisinin yanlış olduğunu kestiremez oldu.
BBP olarak hem genel merkez, hem de il teşkilatları olarak ülkemizin gerilmesinden rahatsızız. Türkiye'de huzur ortamı gerçekleşmediği müddetçe rahata kavuşulamaz. Gergin ortamın yerini huzur ve refaha bırakmasını arzu ediyoruz' dedi.
GÖR projesinin 8 ilkesinin adalet, ahlak, şeffaflık, işbirliği_dayanışma, katılımcılık, mükemmellik, gelişimcilik ve milli kavramlarından oluştuğunu ifade eden Akdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Çiftçilere üretim kalitesine göre maaş bağlanacak. Ekonomide yeni bir yol olan toplumsal iş birliği modeli, devlet-millet-sermaye ortaklığıyla oluşacak. İstihdama yönelik yatırımlara süreli tam destek verilecek. Herkese iş verilecek, Türk iş adamları küresel güç olacak. Vergi tatili, ana sanayi ile bütünleşmiş yan sanayi, bir ana firma ekseninde birden fazla yan sanayinin toplanarak ortak proje geliştirmelerinin temini sağlanacak' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com