BBP'nin Seçim Vaadi: İDAM Geri Gelecek!

BBP'nin Seçim Vaadi: İDAM Geri Gelecek!
BBP Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu, iktidara gelmeleri halinde idamı geri getireceklerini söyledi...

Gündoğdu, partisinin Tepebaşı İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, BBP'nin iktidar için tek alternatif siyasi hareket olduğunu belirterek, partisinin siyaseti millet için yaptığını bildirdi.

Bir kaç yıl yatıp çıkıyor
Gündoğdu, şöyle konuştu:
"12 Eylül referandumunda aldığımız ortak kararla 'Evet' dedik. Çünkü millet zararına hiç bir madde yoktu. BBP olarak doğru neyse onun yanındayız. 3 general açığa alındı. Demek ki bir şey var da o yüzden açığa alındılar. Bazı muhalefet partileri de sırf muhalefet olsun diye itiraz ediyorlar. Biz buna karşıyız. Türkiye'yi güvenlik zafiyetine uğratanlar varsa bunun hesabı versin. Ülkeye ihanet edenin cezası neyse uygulanmalıdır. Ülkenin şuan ki durumuna bakıldığında çok ciddi bir güvenlik sorunu var. İnsanlar sokakta yürüyemez hale geldi. BBP'nin 'GÖR Projesi' çok önemli bir proje. 3 yaşındaki çocuğa tecavüz eden biri 5 yıl cezaevinde yatıp afla çıkıyor. Sonra 7 yaşındaki bir çocuğa tecavüz edip, yine bir kaç yıl yatıp çıkıyor. Bunun cezası bu olmamalı. Bunun cezası idam, idam, idam... Ülkeye ihanet edenlerin cezası idam olmalıdır. BBP iktidarıyla idam yasası geri gelecek. BBP iktidarında herkes istediği gibi giyinecek, istediği gibi yaşayacak, özgürlük gelecek."

BBP Eskişehir İl Başkanı Ahmet Namık Akdoğan da partisinin kurulduğu günden beri birçok önemli çalışmaya imza attığını belirterek, şöyle devam etti:

Bu duruş devam edecek
"Genel Başkan Yalçın Topçu katılımıyla 20 Şubat 2011'de BBP İl Kongresi'ni yapacağız. BBP olarak doğruya destek, yanlışa köstek olduk. Bu duruşumuzu devam ettireceğiz. Orman Bölge Müdürlüğünden merhum başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu Hatıra Ormanı sözü aldık. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen de yeni yapılan imar planları içinde açılacak büyük bir caddeye Muhsin Yazıcıoğlu'nun isminin verilmesi sözünü aldık."

Tek adayla gidilen kongrede mevcut Başkan Aktepe, göreve yeniden seçildi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com