BDP'de bir aşk skandalı daha!

BDP'de bir aşk skandalı daha!
BDP’de aşk skandalları bitmek tükenmek bilmiyor.

BDP’de aşk skandalları bitmek tükenmek bilmiyor. BDP ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi ve DTK Temsilcisi Hüseyin Kengiş’in yine kendisi gibi evli ve BDP içerisinde görev yapan bir bayanla yaşadığı gizli aşk skandalı Siverek’i karıştırdı.


BDP’de aşk skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Bengi Yıldız ve Ertuğrul Kürkçü’den sonra şimdi de BDP Siverek ilçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi ve DTK Siverek Temsilcisi Hüseyin Kengiş kendisi gibi evli ve BDP içerisinde görevli 1 çocuğu olan bir bayan ile uygunsuz vaziyette karısı tarafından basıldı.

GİZLİCE GÖREVİNE SON VERİLDİ

DTK temsilcisi Hüseyin Kengiş’in bir başka kadınla eşi tarafından basılması, Siverek de Bengi Yıldız sendromu yaşattı. Edinilen bilgilere göre Siverek’te oluşan tepki ve olayın ortaya çıkmasıyla Hüseyin Kengiş'in BDP ve DTK’daki görevlerine gizlice son verildi. Kengiş, Şanlıurfa’dan ayrılarak İstanbul’a yerleşti. Kengiş'in 9 çocuğu olduğu ve yasak aşk yaşadığı BDP’li kadının isminin S. T. olduğu öğrenildi. Evli ve 1 oğlu bulunan S. T. de tıpkı Hüseyin Kengiş gibi BDP içerisinde faaliyet gösteriyor. Hüseyin Kengiş, Siverek’te DTK’nın sokak sorumlusuydu. Gösterilerde illegal etkinliği organize eden Kengiş, en son açlık grevlerini organize etmeye çalışmıştı.

KENGİŞ: AİLEVİ SORUNLARIM VAR

İddialarla ilgili kendisine ulaştığımız Kengiş ailevi sorunlardan dolayı Siverek’ten ayrıldığını belirterek şunları söyledi: “Aile arasında sorunlarımız çıktı. Aşiretler arası büyük kavgalar çıkabilir. 9 çocuğum var. Bundan dolayı Siverek’ten ayrıldım. BDP’den ve DTK’dan da istifa ettim.” dedi.

DAHA ÖNCE YARGILANDIM”

Daha önce farklı eylemlerden dolayı yargılandığını söyleyen Kengiş, “Kurslarda Kürtçe’ye ait iki harf tanıttım, tartışma çıkmıştı. Ayrıca Siyasi Partiler Kanunu’na muhalefetten yargılandım. Açlık grevi eyleminde bazı temaslarım oldu.” diye konuştu (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com